Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz ez, hogy a lanyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz ez, hogy a lanyok a vicces es kedves pasikra buknak?

Figyelt kérdés
Lanyok ez foleg nektek szol!.Ti egy pasival eltudnatok kepzelni egy kapcsolatot,ha vicces odafigyel ratok,kedves veletek mindig megnevetted,de nem olyan jokepu?

2012. aug. 22. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Vicces, kedves ÉS jóképű pasik a befutók. Ez van, bocsi.
2012. aug. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
na meg a pénz se kutya, meg az izomtömeg
2012. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Részemről igaz.:)
2012. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Vicces (főleg szarkasztikus humorú), különleges, mélyérzésű, jószívű (nem csöpögően kedves, hanem jószívű!), ízlésemnek megfelelő külsejű pasikra bukom. Nem lehet általánosítani, minden lány más.
2012. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Legyen vicces,kedves,a stílus már 50% ,és nézzen ki valahogy (nem adoniszra gondolok..)
2012. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én részemről is igaz. :)
2012. aug. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kedves stim.. vicces stim, ha nem az a vicces neki hogy mások baján gúnyolodik... de nem olyan jó képű.. nah ez most mit takar.. mert nyilván egy 0/10 csávón nem segit akár mennyire kedves és humoros, de a 4/10-es pluszosokon már igen
2012. aug. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igaz:D....nálam nagyon fontos,hogy egy pasi megtudjon nevettetni:D és főleg ha ilyen belső tulajdonságai van mint amit leírtál akkor egyáltalán nem érdekelne hogy nem jó képű:)
2012. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a vicces számomra visszataszító..és gagyi...
2012. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
akivel én vagyok nagyon vicces, kedves, oda is figyel rám, meg rendelkezik az összes tulajdonsággal, amiről azt gondolják a férfiak (általában jogosan) hogy egy nőnek nem tetszik (mert ugye azoknak a bunkó parasztok kellenek manapság. az hogy mennyire jóképű... nekem az, én annak látom. viszont tisztában vagyok vele, hogy mások nem annyira.
2012. aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!