Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondjatok már vicces sztorikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjatok már vicces sztorikat amin egy lány is nevet, és randi során be lehet dobni párat ha netalán bekövetkezne az a kínos csend, minél többet?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:

juj, ezt inkább hanyagold

nincs is gázabb, mint amikor a fiú ilyen előregyártott szövegekkel készül

2012. jún. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rögtönözz. Így nem tudok mondani semmit, de amúgy bármit megkezdhetsz, lehet kamu is. Folytatni se nehéz. Csak ne legyen baromság, mert akkor nem nevetés lesz, hanem hülye nézés xD
2012. jún. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolj vissza egy vicces sztorira az életedből és add elő, hogy haverod csinálta:D
2012. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
mi lenne ha önmagadat adnád?
2012. jún. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én egyszer, amikor kínos csendben ültünk, elmeséltem, hogy előző nap a haverommal találtam egy elütött mókust. Ő a festő, de nekem is a mókusszőr ecset jutott eszembe először.

Reggelre volt egy fasza mókusszőr ecsete.

Na, valahogy így. Mindenkivel történik valami, egy történet, ami érdekes és el lehet mesélni.

2012. jún. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"This one time in band camp..." :)
2012. jún. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A mókusoson én kedvtől függően kiakadnék, vagy nevetnék :D hozzáadva a hülye nézést xD

egyébként tényleg jó ötlet saját sztorikat mesélni, az egyszerűbb, de ennek magától kell jönnie :)) esetleg puhatold ki, milyen állatot szeret, ha ilyen egyszerűbb, pl macska-kutya olyan történeted neked is biztosan van :D

a kínos csendről pedig, ha nem első randi, és már megvan a közös nevező, akkor a csend sem kínos már többé :)) ez egy kifejezetten kellemes része a kapcsolatoknak, amikor csak néztek xD ez hülyén hangzik, de tényleg :D

2012. jún. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, a mókusszőr-ecset nem volt egy nyerő húzás, én is csak véget akartam vetni az egész helyzetnek (mármint, a randinak)
2012. jún. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az előre kitalált, izzadságszagúan előadott, olyan sztorikon, amiken csak a srác nevet, sose tudtam nevetni


szánalmasak


inkább jöjjön a csend, mint ilyen bizonyítani vágyó fiúk által elővezetett történetek


21/L

2012. jún. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!