Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » így működik az ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

így működik az ismerkedés (csajozás)?

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon foglalkoztam csajozással, de úgy érzem, hogy ideje lenne. Utána is olvasgattam különböző könyvekben, de valamit nem értek, illetve lenne egy kérdésem. Ha indirekt szólítok meg egy csajt, fel fog tűnni neki, hogy komoly kapcsolatot szeretnék ebből később? Arra gondolok, hogyha oda megyek az illetőhöz az utcán / buszon ezzel az alibivel: Szia, meg tudnád mondani, mennyi az idő? Majd ránézek, te nem IDE ÉS IDE jársz iskolába, nemmel válaszol, majd mondom, hogy miért kérdeztem, és már is benne vagyok a beszélgetésben. Szóval "kapcsolni fog", hogy ismerkedni szeretnék? Vagy próbáljam a direkt módszert, hogy azért jöttem ide hozzád, mert nagyon szimpatikusnak tűnsz stb? Mit ajánlanátok egy kezdőnek? Van értelme oda menni a csajhoz, ha ott van 1-2 barátnője? 16/F. A válaszokat előre is köszönöm.

2012. aug. 23. 00:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
ez engem is érdekelne :)
2012. aug. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én inkább csak akkor megyek oda ha egyedül van a kiszemelt. Milyen könyveket olvasol te? :D
2012. aug. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
pua.hu
2012. aug. 23. 00:31
 4/16 anonim ***** válasza:

Hmm.. Ez igazán érdekes kérdés. Én azt mondom, próbáld ki mindkét módszert. :D

Őszintén szólva nekem jobban tetszik a "idő, suli, stb" módszer. A "nagyon szimpatikus vagy" kicsit (sajnos) elavult. A mai lányok már ösztönösen elutasítják ezt a fajta közeledést. De ha már sikerült beszélgetést kezdeményezni, akkor esélyesebb a dolog. :)

2012. aug. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Hát ahogy elnézem túl sok ismerkedős könyvet olvastál. Az ilyen spontán jön nem lehet előre eltervezni. Egyébként meg általában kapcsolnak és ha nem jössz be nekik akkor leráznak. Én a direkt módszert javaslom pl.:közlöd vele hogy tetszik neked meghívod egy fagyira vagy bármire. De végülis mindegy melyiket használod ha bejössz neki akkor beszélget veled ha nem akkor nem.
2012. aug. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
És mit gondoltok arról, hogyha indirektből átmegyek direktbe, azaz az első példám végén bevetem a második példám? Vagy ez hülyeség?
2012. aug. 23. 00:33
 7/16 anonim ***** válasza:

Először is ne olyan szándékkal menny oda, hogy felakarod szedni, mert akkor biztos, hogy nem fog sikerülni. (Mi az, hogy komoly kapcsolatot -.-") Így ajánlott nem csak olyanokhoz akik tetszenek, hanem minél több ilyen szociális helyzetet teremteni.

Kezdők először az inderektet ajánljuk, ha jól csinálod, nem fog kapcsolni, bár a fönti helyzetben valószínűleg. Ha barátnőivel van oda ne menj vagy akkor úgy menj oda, hogy az összes lánnyal fel veszed a kommunikációt (többes számba beszélsz)

De ez a mennyi az idő és ide jársz-e iskolába duma elég béna és nem épp hatásos. Ha magabiztos, szociális, határozott vagy akkor próbálkozhatsz direktbe, nagyon bejön a lányoknak.

2012. aug. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az 5-ös jó írta le. Ha indirekbe szólítod meg akkor is rögtönözni kell.

De a meghívás semmiképp sem, azt felejtsd el!

2012. aug. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon személyfüggő. Sajnos mostanában több lány fogékony a "hova jársz suliba?"-típúsú hablatyolásra, de én pl (és akkor valószínűleg sokan mások is) nagyon romantikus vagyok, és ha látom a srácon, hogy megbízható, komolyan tetszem neki, az egyenes beszédtől elolvadok. Ha komoly barátnőt keresel, aranyos, nem lotyós csajokat szólíts meg. És azt javaslom, azt mondd, hogy milyen szimpatikus, mert ez iszonyat helyes és udvarias, és titokban minden lány egy hercegre vágyik...
2012. aug. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ebből azt szűrtem le, hogy mindegy melyik módszert választom, a lényeg az, bejövök-e neki vagy sem.
2012. aug. 23. 00:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!