Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódíthatnám meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnám meg a kiszemeltemet? 17 éves lány

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 19:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Idősebb nálam, a közeli suliba járt de most érettségizett:S Van néhány közös ismerős de velük nem vok olyan jóba!
2009. júl. 24. 19:56
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz, menj oda hozzá és áruld el neki az érzéseidet...

Ha esetleg azt mondja, h nem, akkor még barátok is lehettek(bár tudom, nem ezt szeretnéd)

2009. júl. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Most, ha azt írtad volna, h egy suliba jártok biztos elkezdenék kombinálni. Csak, mert van egy srác, aki egy évvel fiatalabb nálam és mindenem odadnám érte. Ja és én 27 éves vagyok idén érettségiztem, de csak egy előrehozott tárgyból...

Szóval még egy helyre járunk:)

hogy hívak??

2009. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Anettnek:) És mit mondhatnék neki?De már nagyon rég nem láttam!:(((
2009. júl. 24. 21:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Uccsó válaszoló vagyok. Félre értettem:) Azt hittam, h a fiú vagy te(tehát a fiatalabb), a lány pedig az idősebb.:P

Figyelmetlenség...

Hogyan hódíthatnád meg??

Én ilyenkor nem a "női csábomat" vetem be, hanem csak poénkodok. Minden gagyi viccet elmesélek, amit csak ismerek. És közben érdeklődöm a kiszemelt felé. Néha ilyenkor nagyon megnyílnak és olyanokat is elmondank, h csak kamillázok...

Ja és mindig biztosítom őket arról, h bármikor kereshetnek a problémáikkal kapcsolatban. És ált. keresnek is. Viszont, ha elmondták, h mi a gondjuk , kiöntötték nekem a szívüket felfigyelnk arra, h jé itt ül ez a lány és meghallgatott, számíthattam rá. Utána pedig már csak rajta múlik, h éreklődik-e irántad. Persze, ha bátrabb vagy, mint én akkor még utána is nyomulhatsz. De én nem szoktam...

2009. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
...valahogy keresd fel,kérd el a számát,s majd meglátod hogy Ő hogy viszonyul a dolgokhoz! ( arra gondolok hogy ha mosolyog vagy valahogy másképp de utal arra hogy örül hogy közelítesz) Akkor tedd a következő lépésed! Hívd randira, virágot vigyél neki! ( a lányok bolondulnak érte,ezt tudom magamról!)
2009. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!