Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Zsidó lánynál lenne esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsidó lánynál lenne esélyem?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány nagyon. Nekem egyáltalán nem fontos részlet de zsidó vallású és azt hallottam, hogy ők nem minden esetben randiznának a valláson kívül. Ezért kicsit félek, hogy nem sikerülne. Tudom, hogy előbb meg kéne próbálni meg minden, de ha emiatt nem jönne össze akkor eléggé a földre küldene. Csak arra lennék, kíváncsi, hogy titeket utasítottak el már emiatt, vagy pedig sikerült e a dolog.
2012. aug. 23. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
ha gazdag vagy, és rögtön egy hazugsággal kezdesz náluk, meg sírva kiáltod a Holokamut, akkor jaja
2012. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
HA nem ortodox zsidó akkor sztem igen. De vigyázz, a beugró a fitymád lesz! :D
2012. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem vagyok gazdag, és ahogy ismerem normális nem ilyen sztereotipikusan izraelita vallású, de ez engem baromira nem érdekel, csak remélem őt se
2012. aug. 23. 21:48
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
égess el egy talmudot a házuk előtt azt nagyon díjazzák xD
2012. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire vallasos! En zsidó vagyok, 15 éves lany es járok imádkozni, meg tartom az ünnepeket de magát a szokasokat nem igazán. Első es eddig egyetlen barátom vallásos keresztény volt es azért szakítottunk mert az ő szülei nem engedtek hogy velem járjon. Persze ha ortodoxok akkor ne szamits sikerre.
2012. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%
én nem lennék képes összejönni egy zsidóval.. pfhujj
2012. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
miért ugyanúgy néz ki mint egy keresztény lány:D ki nem nézném belőle
2012. aug. 23. 22:09
 8/14 anonim ***** válasza:
34%

http://www.youtube.com/watch?v=-vUGnC6TkUw

Ez jutott először eszembe a kérdésről.

2012. aug. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. aug. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Az a nagy harci helyzet hogy ha tényleg nem ortodox (hardcore) zsidó, akkor valószínűleg nem érdekli a dolog, de arra vigyázz hogy ne indíts hitleres zsidós viccre... nem vevők rá.
2012. aug. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!