Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, bejött már távolságtar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejött már távolságtartó, hűvös férfi? Később, hogy alakult?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem!

Szeretem a közvetlen, kedves férfiakat!

19/L

2012. aug. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha az elején kicsit kemény és titokzatos az sosem árt, de ha a kapcsolatban is ilyen marad és nem humorizál vagy nevet akkor felejtős....
2012. aug. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát ha a tettei beszélnek helyette, akkor mindegy. Megértem, hogy nem mindenki szereti kimutatni az érzelmeit, főleg nyilvános helyen. Engem nem zavarna.
2012. aug. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát ha már ismerkedéskor távolságtartó, akkor össze se jövünk, mert én ugyan nem kezdeményezek, és nem mászok rá...


Ha később távolságtartó, hűvös, vagy csak egyszerűen nálamnál jóval kevesebb törődést, összebújást igényel, akkor meg szakítás lesz a vége, mert ez egyenlő nekem az elmagányosodással.

Na volt ilyenben részem. Eleinte nem volt távolságtartó, amíg "meg kellett szereznie". utána "lustult" el. Nem bírtam....

2012. aug. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Én ilyen vagyok,vagyis inkább ezt mutatom kifelé. Afféle védekezési mechanizmus,hogy minden ember egy hűvös,titokzatos,kritikus kissé szemét,önző,de erős alaknak gondol.

Akik olyan hülyék,hogy ezt be is veszik,azokat meg is hagyom ebben a hitben. De mindig akad néhány olyan lány,akik megérdemlik,h megmutassam nekik a valódi arcomat,ami valójában kedves,humoros,fjófej. De ehhez az kell,h átlássanak rajtam,h ne higgyék el,h én egy szemét vagyok,hanem érdeklődjenek,és próbáljanak valójában megismerni.

Nekem ez egy kiváló szűrési módszer. Mert így kiszűröm azt a kismillió csak a látszatra adó jópofizó műanyagembert...

2012. aug. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Jah. Rohadtul tetszett egy ilyen. Hűvös volt, távolságtartó, arrogáns, önző, de mindezek mellett volt benne valami... Nem tudom mi, de rettenetesen érdekes személyiség volt. Nem volt egy kimondottan kedves alkat, de ha véletlenül valami szépet mondott, az valahogy ezerszer annyit ért, mintha folyamatosan bókolt folna.

Kb egy hónapig rendszeresen beszélgettünk és találkozgattunk. Utána kiderült, hogy csak szexet akar. Kicsit fájt a dolog, mert nekem őszintén tetszett, de azért, maga a fellángolás szerencsére gyorsan elmúlt. Nem bántam meg, hogy megismertem. Segített túljutni egy nagyon depressziós korszakomon. Elég érdekes volt ahhoz, hogy lekösse a gondolataimat, és praktikusan ő adta vissza azt az énem, amit előzőleg elvesztettem.

2012. aug. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5#-ös... "De ehhez az kell,h átlássanak rajtam,h ne higgyék el,h én egy szemét vagyok,hanem érdeklődjenek,és próbáljanak valójában megismerni. "


Leírásod alapján hozzád ponthogy a jópofizók illenek, vagy azok a nagyhangú határozott nőszemélyek, akik ellentmondást nem tűrően irányítják a pasit. Esetleg anyáskodóak, de abból is az a fajta, amelyik úgy szól a férjéhez, hogy "na fiam, há hól vótá má megint ilyen sokáig"?!


Érted, mert egyébként egy lánnyal se kerülnél kapcsolatba, ha ilyen jópofizós dumás csajok nem kezdeményeznének nálad. Mert a szerényebb és szolídabb, mondjuk úgy távolságtartóbb lányok, akit távolról sem műanyagok, azok nem fognak nálad kopogtatni, hogy a megismerésed érdekében egyoldalúan kérdezgessenek, mert te magad nem vagy hajlandó beszédbe elegyedni egyébként...



Nos, ez a szélsőséges embertípus éppolyan rossz, mint a rámenős, ragadós és be nem áll a szája típusú pasi.

Jobb a középút: Legyen távolságtartó valamelyest, de ha valami elkezdődik két ember között, akkor tegyen már ő is lépéseket, és kérdezzen ő is, és ne csak igen-nemmel feleljen a másik kérdéseire, mert abból nem alakulhat ki semmi jó.

2012. aug. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5#ös vagyok!


Ha valaki veszi a fáradtságot,hogy őszintén beszéljen velem két szót,és nekem is szimpatikus,akkor megnyílok neki. Vannak olyan szituációk,amik kihozzák belőlem a jobbik énem. Voltak már barátnőim,és elárulom egyiks em jópofizós műanyag volt. Azokat kivétel nélkül leszoktam pattintani.

2012. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Be, valamiért nagyon megfogott. Hogy is jellemezzem... konzervatív, távolságtartó, sokszor hűvös, magabiztos, jó embernek tűnik, sajnos én nem ismerem olyan jól, mert annyira hűvös volt felém, hogy kicsit tartottam is tőle. Nehezen engedi közel magához az embereket úgy látom rajta, igazi kihívás a bizalmába férkőzni szerintem. De láttam azt is, hogy viselkedik a közeli ismerősökkel. Akkor egyáltalán nem rideg, mosolyog és kedves. Csak el kell jutni vele addig a szintig valahogy. Na nekem nem sikerült. Nem baj... Attól még szeretettel gondolok rá.
2012. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyeltalán nem jó taktika. Én is most jutottam el odáig, hogy hagyom a fenébe. Bármennyire is szereti az ember az ilyen férfit, egyszer feladja...Hidd el ez a viselkedés nem mindig célra vezető. Azt is gondolhatja a másik, hogy igazán nem is érdekel téged és megunja a várakozást és továbbáll.
2012. aug. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!