Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs ilyen lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs ilyen lány?

Figyelt kérdés
Akivel egymáshoz lehetne bújni, aki őszintén tud szeretni, aki érzelmes, gyengéd, odabújós, ragaszkodó típus, hűséges és inkább félénk, csendes, aranyos, bájos, igazán kislányos és nem pedig egy beszólogatós nagyszájú, egoista, beképzelt, öntelt jellem. Ha van is általam keresett jellemű lány az már foglalt.
2012. aug. 25. 02:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ellent is mondtál kérdésednek. Van ilyen lány csak foglalt.
2012. aug. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
A közepesen vagy annál rosszabbul kinéző 14-15 évesek pontosan ezt nevezik KOMOLY kapcsolatnak. Náluk van ilyenre esély.
2012. aug. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 cukorka<3 ***** válasza:
Az elején mindenki ilyen aztán jön az egyre több csalódás és mindenki "megedződik"..:)
2012. aug. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Van csak Te nem találod!
2012. aug. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%
Elég sok ilyen lány van, csak valszeg számodra ők rondának minősülnek, vmint egy kis nyafogó vagy, és nem egy férfi
2012. aug. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
54%

Rossz világba rezegtél át. Sebaj, 2000 év múlva újra eljön a lehetőség. Sorry.


Atlantisz fényjáró voltam, sziasztok

2012. aug. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Mert túl nagyok az elvárásaid
2012. aug. 25. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
A lànyok többsége pont ilyen egy kapcsolatban.én is ilyen vagyok v inkább voltam amikor szerelmes voltam a baràtomba de rájöttem h ez nem jó és muszáj volt gyökeresen változtatni.ezt így nem szabad!
2012. aug. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Van ilyen, csak nagyon kevés, és mivel mindenkinek ők kellenek, csak a legjóképűbb srácoknak van náluk esélyük.
2012. aug. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ne!!!Te meg miről beszélsz?H mindenkinek ők kellenek?:DD ne nevettess!A fiúk nagy része jobban kedveli a szabadabb szájú vagányabb nagy szájú kihívómagabiztos lányokat.Az olyan lányokat mint mi alig vesznek észre mivel csendesebbek vagyunk ha meg összejönnek velünk akkor jön egy olyan vadabb csaj aki elcsábítja a pasit.
2012. aug. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!