Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs pasim? Másoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs pasim? Másoknak miért van?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Az osztályomban szinte egyre több lánynak lesz pasija és mindenki örömmel meséli a másiknak, és legtöbbször nekem is én meg csak mosolygok, hiszen örülök neki, csak kár, hogy én nem mehettem még be ezzel a hírrel semmilyen társaságba sem. Ráadásul nálam vannak csúnyábbak is osztályban (ezt most nem azért mondom, de tényleg igaz) és rám meg egy fiú sem néz, nekik meg már van pasijuk, és boldogok...stb. Valamit én csinálok rosszul? Nyitott személyiség vagyok, nem vagyok csúnya, normális az arcom, kicsit teltebb vagyok, de nálam kövérebb lányoknak meg már van pasijuk (osztályban), sokat nevetek, diszkókba és bulikba nem nagyon járok, sose volt az én világom, mindig a saját kis baráti körömben szórakoztam, mert bennük megbíztam/megbízom de aztán ahogy mindenki jött a nagy hírrel hogy pasija van, na akkor jutott eszembe, hogy nekem nincs... valamit lehet én csinálok rosszul?
2012. márc. 27. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem tartozik ide, de hol laksz?
2012. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem csinálsz semmit rosszul,sajnos nagyon sokan vannak ezzel így. legyél türelmes:) tudom hogy nehéz
2012. márc. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15 évesen csak ribanckodnak, mert manapság ez a divat. Semmivel sem vagy elkésve. Nézz inkább a dolgok mélyére és vedd észre, hogy hánynak csak azért van valakije, hogy felvághasson mások előtt és hogy az egyre zavarodottabb környezetének megfeleljen. Nem kell elsietni semmit, ami késik, nem múlik.
2012. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Szia.


Én éppen ma írtam ki kb. ugyanezzel a jelleggel egy kérdést, hogy Miért nincs barátnőm?..

Ha gondolod akkor beszélgethetnénk.


17/F

2012. márc. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Lehet rajta orvosolni :) Merre laksz?
2012. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Mert te válogatós vagy, csak a legjóképűbb srácokkal állsz szóba, mások pedig nem. Az is tipikus, h magadból kiindulva azt hiszed, h nekünk is csak a külső számít, és írod, h nálad csúnyábbaknak is van pasijuk.
2012. márc. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia nem tudsz kepet kuldeni?
2012. márc. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

15évesen semmivel nem vagy még elkésve..idővel lesz neked is pasid.Ne aggódj semmit nem csinálsz rosszul!Én 24vagyok és nekem sincs senkim másoknak meg igen,de még én sem parázom rá nagyon.:) Szóval nyugi és csak okosan és vigyázva.:)

2012. márc. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nem vagy lemaradva semmiről sem :)

én is hiába vártam, 19 éves koromban lett csak barátom

türelem :D

2012. márc. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Te nem csinálsz semmit rosszul!A pasik csak ilyenek! csak légy türelmes és majd jönni fognak vagy a nagy Ő jön!:) Gondolj arra hogy azért nincs pasid mert Isten egy jobbnak tartogat!:)
2012. márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!