Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti hogyan tudnátok azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan tudnátok azt feldolgozni, ha egy 165cm magas, alig 50kilós testbe lennétek zárva és így kéne csajoznotok?

Figyelt kérdés

2012. aug. 25. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
lenne egy jó erős kötelem
2012. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Naponta találkozok 157 körüli lányokkal, és még nálam is vannak magasabb lányok pedig én 181 vagyok.
2012. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyébként meg ez egy tök korrekt súly ehhez a magassághoz, én sem vagyok kigyúrva.
2012. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen feldolgozni. Valószínűleg továbbra is járnék gyúrni, barátaim megmaradnának, és ugyanúgy nyomatnám a hülye poénjaimat a csajoknak, csak most még viccesebbek lennének az alacsonyságomat érintőek.
2012. aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
majd megnősz
2012. aug. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Üdv, hasonló paraméterekkel rendelkezem.

Jelentem, csajozás terén semmi gondom, jelenleg is van egy igen komoly kapcsolatom.

Nem jelent ez az alkat semmit sem, szerintem...

A dolog nagy része fejben dől el, hidd el nekem.

22/F

2012. aug. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én már nem fogok nőni. Csak az érdekelne, hogy vajon ti mit kezdenétek ilyen testben. Mit gondoltok erről?
2012. aug. 25. 19:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát én belemennék minden őrültségbe :D. Hiszen a te tested nem az enyém, nem nekem megy hírem, hanem neked.
2012. aug. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megpróbálnék a dumámmal kompenzálni, plusz amennyit a váz enged, kigyúrni magam. Nem lehet könnyű ilyen testmagassággal. Én 170 magas vagyok, de így is nehéz dolgom van.
2012. aug. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 monyákos tuba válasza:
Legjobb dugni való kis csicskák az ilyenek. Nagyon kapósak, emiatt szerencsések!
2022. febr. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!