Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert felek lefekudni vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert felek lefekudni vele? Van e vesztenivalom?

Figyelt kérdés
Nagy csalodas ert az utolso kapcsolatomban. Most tetszik valaki, ugymond haverok vagyunk, de mar kb fel eve egyszer lefekudtunk, aztan ugyanugy haverok voltunk tovabbra is, en akkor nem akartam vele lenni mert meg az exemet szerettem, de tovabbra is joban voltunk. Neki nagyon sok baratnoje volt mar, ezert is felek hogy mivan ha kihasznal? Csak azt sugja belul egy hang, hogy ha nem probalom meg akkor nem is fogom ezt megtudni. Es annal nagyobbat ugysem csalodhatok mar mint ami az exemmel volt. Ezzel probalom magam batoritani. Van par pasi akik akarnanak velem jarni, de nekem ez az illeto tetszik, ezert a tobbinek megmondtam h nem akarok tolluk semmit. Kavarasbol lehet e normalis kapcsolat? Mondjuk ha nem jelentjuk ki h jarunk de szexelunk es jol megertjuk egymast, akkor van e ra esely h kb 1 honap mulva komolyabbra forduljon es kez a kezben jarjunk az utcan? Most is beszelgetunk facebookon, meg a munkaba is nap mint nap beszelunk. 21/L

2012. aug. 25. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért kell mindig a lányoknak egy scumbag?
2012. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megbeszélném vele, hogy szeretné-e komolyra fordítani a kapcsolatotokat. Csak a szexért nem járnék össze vele, mert valószínűleg később csak csalódás lenne belőle. Jobb előbb nyíltan tisztázni ki mit is akar.
2012. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

mi az a scumbag?

Amugy o nagyon jo pasi, jol nez ki, nagyon jo fej, mindenki szereti, rengeteg haverja van, es mikor szuksegem volt lelki tamaszra, o ott volt mindig, es csak egyszer fekudtunk le. 3 hete hivott magahoz filmezni de nem mertem elmenni mert feltem h szexelni akar. De hat o is szingli en is az vagyok, tetszik is, meg minden, akkor meg nem tudom megis mi tart vissza. De ma este is tuti hivni fog magahoz, h menjek vagy ma este vagy holnap es mar a szivem a torkomban dobog, h nem tudjam mit valaszoljak. Persze azert mennek en mert o egyedul el, nekem meg itt van apam es nem nezne jo szemmel.

2012. aug. 25. 20:43
 4/5 A kérdező kommentje:
Kb fel eve mielott meg nem fekudtem le vele akkor is tetszett, es volt szo rola, de szerinte az hulyeseg hogy ugy induljunk neki egy kapcsolatnak hogy komoly. Szerinte ugy jo ha eloszor kavarunk, vagyis ami nalla abbol all hogy: szexelunk, beszelgetunk, elmegyunk neha szorakozni, strandra, halaszni vagy szalonnatsutni a haverjahoz, tehat en ahogy ezt igy atgondoltam ez is nevezheto jarasnak. Es szerinte igy ha jol mukodik minden akkor lehet komolyabbra forditani a dolgot.
2012. aug. 25. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Szerintem meg igen is lehet úgy indulni egy kapcsolatnak hogy elhatározzátok ez komoly lesz. Persze nem rögtön az elején. Szerintem a srác semmi komolyat nem akar, főleg ha ilyen dumával jön. Egyelőre csak élni akar, szórakozni, szexelni stb. Abba ne menj bele, hogy összejártok dugni .. mert le fog alacsonyítani .. ne ess abba a hibába, hogy r*bancként kezeljen. Beszéld meg vele, hogy mit érzel. ennyi a tanácsom :)
2012. aug. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!