Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek fel első randira?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel első randira? Légyszi komoly válaszokat.

Figyelt kérdés

2012. aug. 26. 15:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
attól függ milyen a pasi :)
2012. aug. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nagyon jó..helyes, magas, izmos...mit szeretnél róla tudni?
2012. aug. 26. 15:50
 3/17 anonim ***** válasza:
Attól függ hova mentek és hány éves vagy
2012. aug. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
15...sétálgatni, beszélgetni..ilyenekt..azt mondta hogy szeretne jobban is megismerni
2012. aug. 26. 15:52
 5/17 anonim ***** válasza:
1 vok... én rövidgatyóba/miniszoknyába mennék és 1 pántnélküli fölsőbe ne vidd túlzásba a gondolkodást csak legyél természetes :D
2012. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Amiben kényelmesen érzed magad, de csinosan is. Tehát ne valami otthoni kinyúlt játszóruhát vegyél fel, de azért ne üssön el nagyon a hétköznapi viseletedtől sem. Ha sétálni fogtok, akkor laposabb cipőt vegyél például.
2012. aug. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Akkor úgy öltözz fel mint a hétköznapokban nem kell túlzásba esni a sminkekkel sem mintha a barátaiddal találkoznál :) csak ennyit tudok mondani
2012. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Valami kényelmes de csinos ruhát, sétához lapos talpú cipőt, a lényeg hogy add önmagad és érezd is jól magad a ruhában. 1-2 plusz ékszer még mehet, de sok ne. Barátnőmön például az első randinkon volt egy gyöngysor, amit azóta sem láttam, de imádom :) Viszont ha lett volna még 3 gyűrűje meg 2 nagy fülbevalója és 5 karperec, az nem tetszett volna. És a lényeg: ne sminkeld magad agyon! Max. egy nagyon kicsi, de inkább még az se.
2012. aug. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) eléggé be vagyok gyulladva, mert sztem nem vagyok szép, de ő mindig azt mondja, hogy nagyon szép vagyok... :/
2012. aug. 26. 16:01
 10/17 anonim ***** válasza:

Az időre is tekintettel, én most pl felvenném az egyik toppom, aminek a széle csipkés, és feszül, valamint egy rövid farmer nacit, egy szebb szandállal, és ezekhez illő kiegészítőkkel.

Egy kis táskát vinnék csak, ha sétafikálunk, akkor mobil, tárca ilyesmi ne dudorodjon zsebből.


Szolid, kevés smink, mivel a meleg miatt lefolyhat a képed, természetes színekkel, finom parfüm, és klassz frizura.


Ennél több szerintem nem kelhet.


21L

2012. aug. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!