Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, , ha a pasitok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, , ha a pasitok egy komoly nyári és nagyon izzadtságos kinti meló után koszosak és büdösen akar magáévá tenni titeket, akkor mit reagáltok? Beadjátok a derekatokat vagy csakis kizárólag zuhanyzás után

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 16:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Belökdösném a zuhany alá a büdös állatot.
2012. aug. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát ez gusztustalan!

És fordítva?!

Pasik, ki szeretné az izzadt hónaljú és puncijú nőt? A nem közvetlen előtte megizzadtat, hanem ami a nap folyamán izzadt meg, és a bőrön a bacik elkezdik alaposan szagosítani a testet...És a puncit is...

2012. aug. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Egyejszakas kaland elott is szoktatok tusolni, mar akinek volt mar benne része, vagy egymas estek izgatták is a sok tancolas utan?
2012. aug. 26. 16:40
 14/15 A kérdező kommentje:
Jav: egymásnak estek.
2012. aug. 26. 16:41
 15/15 szamóca.. ***** válasza:

hát azért nem tudom, én nem lököm el magamtól a párom smárolás ügyben ha előtte hagymát evett... lehet én vagyok az igénytelen meg a paraszt, de nem zavar. persze, jobb hagymaszag nélkül, de nem tartom kizáró oknak.


a koszosság meg... erre csak annyit tudok mondani, hogy ha megdugni van ereje (ergo nem halálosan fáradt azért), akkor nem nagyon hiszem, hogy ellenkezne egy közös izgató zuhanyzás ellen.

2012. aug. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!