Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor lesz végre komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz végre komoly kapcsolatom?

Figyelt kérdés
16 vagyok, lány. Sosem volt még barátom, szűz vagyok, és még csókolózni sem csókolóztam. Az emberek szépnek tartanak, sok bókot kapok, jó az alakom is mert már jó ideje sportolok ugyanakkor egész csajosan öltözködöm, nagyon kedves vagyok mindenkivel, szeretek barátkozni, sosem vagyok bunkó, mindez mégsem elég. Nem azért írok mert viszket már alul, csak szeretnék már egy normális fiút. Az eddigi fiúk akikkel beszélgettem vagy komolytalanok voltak vagy csak a szexre mentek. Én ennél többre vágyom, azt akarom hogy törődjenek velem, hogy SZERESSENEK szerelemből. Talán néha zárkózott vagyok, de van rá okom, mert a szüleim elváltak és nem bízom meg rögtön valakiben anyukám szenvedését látván... Apám sosem volt igazi se apaként, se férfiként, nem igazán szeretett, sosem mondott semmit a fiúkról mert tulajdonképpen leszart egy az egybe (jelenleg is külföldön él és azóta se látogat meg). Egy férfi sincs most az életemben, aki úgy szeretne mint anno nagyapa, szeretethiányom van nagyon(a férfi nemet tekintve). Szeretnék már valakibe 100%-ig megbízni, akivel komoly dolgokról is el tudok beszélgetni és intelligens, sportoló mint én, megbízható és kedves, és nem ronda. Szerintem ezek nem olyan komoly elvárások. Eddig csak inkább olyan fiúkban tudtam volna megbízni, akik nem igazán vonzottak külsőre :( Nem vagyok társkereső oldalakon, nem keresem mindenhol a nagy őt, nem támadok le minden nekem tetsző srácot az utcán. Egyáltalán nem látni rajtam azt hogy annyira kéne valaki, hogy pasihiányom van, mert nem mutatom ki az érzéseim csak úgy, még a barátaimnak se mondom igazán hogy magányos vagyok, de ha egyedül vagyok néha sírok emiatt. Mi lehet a baj?
2012. aug. 4. 21:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Egészen addig szimpinek tűntél és már készültöm, hogy írok privit, amíg nem olvastam, hogy ne legyen ronda.


Azért annyit tudhatsz, hogy én is pontosan úgy érzek, csak fiú kiadásban.


Minden jót!

2012. aug. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Csúnya,ronda mindenkinél más...nálad mi számít rondának?
2012. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincsen. Emocionális vagy ez kiderül. A te korod béli fiúk általában ilyen téren lassabban érnek.

Ha valóban úgy van ahogy leírtad nem lesz semmi probléma rövidebb időn belül találsz valakit.

2012. aug. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A ronda alatt nem arra célzok hogy mondjuk milyen az arca. Nekem mindegy, hogy szemüveges, szeplős, vagy vörös a haja. A ronda nálam ezekkel egyenlő: kövér, igénytelen, vagy éppen sporthiányos vézna. Na ezek a srácok nem vonzzanak, de ők valahogy mindig megtalálnak. Bocs a félreértésért.
2012. aug. 4. 22:06
 5/19 anonim ***** válasza:
és mivan akkor ha vézna de sportol valamit? nem szemétkedni akarok csak kérdezem
2012. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
írok hogy holnap visszataláljak. tök normálisnak tűnsz. írni fogok majd
2012. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6-os, már bocsánat, de azért mindenkinek vannak elvárásai. Ha vézna és nem sportol semmit az nekem nagyon nem tetszetős. Ha sportol, de vézna, akkor nem ítélem el, tiszteletbe tartom hogy legalább tesz ellene. De számomra még sem ideális partner, nekem nem jönnek be a vékony srácok. Nekem is vannak azért elvárásaim ahogy neked is, nem jöhet be mindenki...
2012. aug. 4. 22:21
 8/19 anonim ***** válasza:
Ez végül is logikus, de meglepődnél miket tartogat még az élet!
2012. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos fogsz találni egy fiút aki hozzád való :) Én is így vagyok, csak én hamarosan 18 leszek.


Lehet csak nem mernek odamenni, vagy látszik, hogy önbizalomhiányod van. (ha nincs, akkor kérlek javíts ki, de nekem ez jön le)


17/L

2012. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Persze mindenkinek vannak elvárásai ez nem is baj,mint írtam nem szemétkedni akarok csak feltettem egy kérdést
2012. aug. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!