Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Unalmasnak tartom a hagyományo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmasnak tartom a hagyományos értelemben vett randit. Szerintetek ez baj?

Figyelt kérdés
A legtöbb ember úgy éli meg a randizást, ami lehet első, második, harmadik...stb., hogy elmegy a kiszemelt lánnyal/fiúval egy kávézóba, beülnek, beszélgetnek. Másik lehetőség, hogy sétálnak valahol, vagy moziba mennek... Meg a többi hasonló program. Na én ezeket már valahogy nagyon unom. Én már annyiszor randiztam ilyen beülős helyeken, hogy azt el sem tudom mondani, de szerintem borzalmasan rossz. Beszélgetni olyan témákról, hogy mi a kedvenc filmem, milyenek voltak az előző kapcsolatok...stb. Aztán a második randi is ilyen, nem történik semmi érdekes, harmadik is, még csak a kézfogásig se jutunk el... Vagy lehet, hogy a pasikkal van a gond, akikkel találkozom? Mert az nagy probléma, ugyanis én már annyi ilyet átéltem, hogy akkor ez azt jelentené, nincs is "igazi" férfi a környékemen :S Mind csak ilyen kis puhányka, kis unalmas, akik semmit se mernek csinálni, valamikor még (gyakran) önálló ötletük sincs semmilyen téren, tiszta papucsok. Mit gondoltok, mi lehet a probléma? Tényleg ilyen szánalmasak (bocsi) a férfiak manapság? Vagy csak nekem nagyon az elvárásaim? (21/L)

2012. aug. 26. 19:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem a hagyományos éttermeket.
2012. aug. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Szerintem is rohadt unalmas.Én is túl vagyok jó páron(sikeres kevésbé sikereseken egyaránt)

Igazából piszkosul nem érdekel,hogy vkinek mi a kedvenc filmje,bandája stb.Azért bájcsevegjek órákig,hogy belopjam magam a szívébe---uncsi.

Habár esetedben inkább egy tökös legény kellene aki rendbe tenne:))

2012. aug. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Ezek az uncsi kávézós randik arra valók, hogy megismerjétek egymást. Ha te unod ezeket, valójában a partnert unod. Ami viszont látszik. Ezért nem is történik semmi. Nincs az az IGAZI férfi, aki kezdeményezne egy olyan csajnál, akit láthatóan untat. Semmi baj a férfiakkal, csak neked kellene nagyobb érdeklődést tanusítani a beszélgetőpartner iránt.
2012. aug. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Az érdeklődés látszólag megvan, el tudom játszani, hogy lelkes vagyok ilyen helyzetekben, ezért is kérnek újabb randit. Én meg többnyire bele is megyek, hátha változik a helyzet, összeszedik a bátorságukat... De nem így lesz:D
2012. aug. 26. 19:22
 5/25 anonim válasza:
legutóbb én sem a hagyományosnak vett randin voltam. vadászni mentem a sráccal :D
2012. aug. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig ezt fel lehet turbózni. Legalábbis, én is voltam már egy csomó ilyenen, de sose hagytam, hogy ellaposodjon. Mindig beszélgettünk, hülyéskedtünk mindenféléről, elvégre nem egy interjú vagy rendőrségi kihallgatás ez, hogy sorban feltegyek a partnernek egy rakat kérdést és vallassam... Nem, azok a kérdések maguktól is felvetődnek előbb-utóbb, és azok feltevését mondjuk kerülni is szoktam. Persze, a partnereim is, akikkel így randizgattam, nem voltak azok a kimondottan unalmas alakok, mert ha így volna (és már volt rá példa), akkor köszönettel elutasítom a következő randikérést. Aki untat, azzal nem fogok tudni később sem jól ellenni.


Bezzeg a mostani párommal se volt ez másként. Hagyományos randink volt, egy héttel a megismerkedésünk (netes) után találkoztunk. Addig minden lehető témát kimerítettünk, hiszen minden nap vagy 7-8 órákat chateltünk. És mikor találkoztunk, akkor is elvonultunk egy parkba fagyizni, utána biliárdozni. Egyáltalán nem volt unalmas, pedig azt hittem, nem lesz már több téma, amiről beszélgethetnénk. De hála az ő őrült meg az én dilis jellemünknek, egyáltalán nem untattuk egymást :)


Szerintem csak másként kéne hozzáállni a dolgokhoz. Meg olyan személyt találni, aki már ránézésre sem untat. Mert ahogy leírod, azok alapján a kedves partnereid nem valami izgalmas személyiségek. Olyat kell találni, aki megmozgat benned valamit, és így még ha a csigák szaporodását is ecsetelné, te akkor is lelkesen és érdeklődve figyelnéd- és nem csak megjátszanád ezt. :)

2012. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
56%
Tényleg unalmasak, én inkább egy félórás csevegés után meg is dugnám a kiszemelt csajt ha engedné.
2012. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hol találok olyan férfiakat, akik nem ilyen kis anyámasszony katonái? Akiknek vannak saját ötleteik, nem tőlem várnak folyton döntést, meg mernek csókolni, van önbizalmuk, de mégsem nagyképűek, és nem bunkók?
2012. aug. 26. 19:41
 9/25 anonim ***** válasza:
65%
ez forditva is igaz....legutobb elhivtam 1 csajt randira nudista strandra mert az mekkora poén és nem egy unalmas randizós hely...azóta nem beszél velem
2012. aug. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

van önbizalmam nem vagyok nagyképű de mégse kellek nektek túlságosan, mondjuk mindig figyelek arra hogy határozott legyek mondjuk de a túl rámenős lányokkal már nem bírok el.. ez van, aki veled elbír az meg úgyis meg akarja kurni az egész várost :/

Nem mindenkinek egy romantikus vígjáték az élete még a bombanőknek se biztos xD

F19

2012. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!