Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srácnak viszonzom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srácnak viszonzom a közeledését, miért csökkenek a szemében? Akkor mégis hogy jöjjek össze bárkivel, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Ahogy észre vettem, (mostanában kísérletszerűen randizgatva), ha nyitottságot színlelek, vagy barátságos, közvetlen vagyok, egyből nyeregben érzik magukat a srácok, szinte le is értékelnek kapásból. ilyenkor képesek meghívni egy fél literes vízre a sarki boltban, úgy hogy nem kérdezi meg, mit szeretnék!

de ha bizonytalanságot tükrözök, enyhe elutasítással, akkor jobban oda figyelnek rám, írogatnak, elhívnak ide-oda, de ha ezek után kimutatom a szimpátiám, akkor hátra arcot fújnak.

és itt jön nálam az, amin nem tudok elmenni:

a szex. ha nincs az baj, nem tetszésüket fejezik ki, próbálnak rávenni, stb stb. de ha van szex, akkor meg néznek másik csaj után, én ennyi voltam neki alapon.


szóval mik az arany középút lépései? vagy hogy megy ez?? kezdve az első találkozástól


2012. aug. 26. 21:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
számokban hány pasiról van szó?
2012. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 ASOT ***** válasza:
és azt is hány éves vagy :)
2012. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
kb 15-20
2012. aug. 26. 21:11
 4/27 A kérdező kommentje:
kor 24
2012. aug. 26. 21:11
 5/27 anonim ***** válasza:

Tudom hogy most nem fogok segíteni,de ahogy olvastam és kicsit gondolkoztam,nem látok hibát benned,ezek alapján én hagynám a fenébe az egészet.Nehogy már gyurmababa legyek mások kedvére.Tch


Szerintem várj arra aki így vállal el ahogy vagy.

2012. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

de ettől függetlenül örülnék, ha valaki levezetné hogyan viselkedik, miket lép meg egy nő, akinek tetszik a srác, annak érdekében, hogy a srác kapcsolatot akarjon vele.

csak az elején az egésznek az első randik szakaszában

2012. aug. 26. 21:22
 7/27 anonim ***** válasza:
Ahogy így olvastam a leírásodat, stephenking kisvárosait juttattad eszembe! Ott vannak ilyen retardáltak, és ekkora populációban.
2012. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 ASOT ***** válasza:

kb 15 pasi??

Az nem semmi. ÉS ez mind ki is használt? könnyen megkaptak és mind le is léptek szex után vagy kevéssel utána?


érdekes, azért ez kicsit sok, ha mindet így fogtaD ki és egyikkel sem lett maradandó.


Valami kicsi hiba biztosan van benned is, de az ismerkedéssel is, mert nagyon sok pasi örülne annak ha végre egy lány kezdeményezne nála.

Lehet hogy rossz helyen ismerkedsz persze nem hiszem h mind a 15-20 pasit egy helyen ismerted meg egy adott környéken.


szerintem túl sokszor és túl sokat kezdeményezel, bőven elég lenne az első alaplépést megtenned ha látod h tetszel egy pasinak akkor te mész oda köszönni előbb és valami ürüggyel akár szóba állsz vele, de többet nem kéne tenned a többit már tegye meg ő.

De persze normál esetben ha merész a pasi és van önbizalma és nem hülye vagy szűz akkor neki kéne odamennie.


Szóval hogy is történik ez az ismerkedés nálad?


Meglátjátok egymást, megtetszik.....aztán??

2012. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

neten ismerkedem és szimpla randikról van szó, nem arról, hogy szexelnék mindenkivel..

kb 20-ból egyetlen srác az, aki tetszik, tehát a másik 19 srácot csak tesztelem.

amit írtam a kérdésben. hogyan viselkedik, ha nyitok felé, hogyan, ha elutasítom - ez utóbbi nemigen érdekel.

tekintve, hogy ebből a 15-20 srácból kettő tetszett eddig és nem több.

az elsőnek kifejeztem a szimpátiám, volt szex is és utána szabályosan elvárta, hogy én hívjam őt, én menjek hozzá. így én ezt be is fejeztem. a második srácnak nem mutattam szimpátiát, ő sokat udvarolt, stb stb, de egy idő múlva csak a szex volt a témája, utána átment bunkóba :(


szóval a többi srácot viszont nem is értem, hogy ha valaki pl. igénytelen, vagy béna, de még önértékelése sincs, honnan veszi, hogy nekem tetszik? de rajtuk kísérletezem, hogy a köv. srác előtt(aki lesz remélem, aki tetszik) a tökéleteset alakítsam.

2012. aug. 26. 21:29
 10/27 ASOT ***** válasza:

szóval minden embert netről ismertél meg....

talán ez is benne van.....


ég és föld netről és ég és föld odakint monitor nélkül. De ez csak mellékes.


és találkoztál is mindegyikkel?

vagy a többi 18-at élből elutasítottad még mielőtt lett volna valami, vagy esetleg velük is találkoztál feleslegesen?


Nem lehet h túl hamar megnyílsz másoknak? Túl sokat megmutatsz az életedből a magánéletedből? és magadból? túl hamar közel engeded őket magadhoz még ha csak neten is?

2012. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!