Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy felejtsem el a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el a lány osztálytársamat?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy osztálytársamba de nem merek lépni és félek ,hogy nem végződne jól ,meg 2 év múlva a suli befejeztével úgyis vége lenne (ha addig tartana) a kapcsolatunk. A kérdés ,hogy hogyan tudok "kiesni" a szerelemből? Elfelejteni egy nyári szünet alatt se tudtam, pedig próbáltam..Valami ötlet?

16/F



2012. aug. 26. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
sikerülni fog nyugi
2012. aug. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De hogyan?
2012. aug. 26. 21:21
 3/10 anonim válasza:

Én lány vagyok, de az biztos hogy, ha igazán szerelmes vagy belé nem tudsz csak úgy "kiesni" belőle! Még van két évetek, kezdeményezz, ha te is tetszel neki, jöjjetek össze, utána még ráértek ezen gondolkodni.

Ha tényleg szeretitek majd egymást ez nem lezs gond! Az én szüleim is külön városban (egymástól messze) jártak egyetemre, és mégis átjártak egymáshoz, összeházasodtak és nagyon szeretik egymást!

2012. aug. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ásd el és ne jelöld meg a helyet mint a blöki
2012. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez szép és jól hangzik, de én félek ettől az osztálytárs-kapcsolattól egy kicsit..:S
2012. aug. 26. 21:25
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is pont olyan idős voltam, mint te, és ugyanebben a cipőben jártam. Gondoltam bepróbálkozok, kezdetben jól alakult a dolog, de végül beijedtem és elkúrtam mindent, ha nem fostam volna annyira, összejött volna a csaj.

Érdekes, hogy még mindig nem múlt el a vonzalom, ezért nyári szünet előtt elkezdtem újra próbálkozni, még mindig úgy tűnik van esélyem nála, ha nem fosom el megint összejöhet :D

Tanácsom: fosd ki magad és utána próbálkozz be XD


18F

2012. aug. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy megfogadom a tanácsodat..:) (jobb ötletem nincs)
2012. aug. 26. 21:31
 8/10 anonim válasza:

21:22 - es vagyok

Az osztálytárs szerelem sem minden esetben rossz, az én barátom az osztálytársam, 4 éve járunk, és a mi kapcsolatunkat csak erősítette, hogy egy osztályba járunk!

Persze mindenkinél más, szerintem nem éri meg visszafogni magad!

2012. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Okés, megpróbálom!

Köszi a válaszokat!

2012. aug. 26. 23:00
 10/10 anonim ***** válasza:
hali, szerintem ha jóban vagytok, és úgy döntesz nélküle is jól megvagy, onnantól könnyen elfelejtheted, de ha nem és nem is ismered, akkor ismerd meg igazán mielőtt kihagynád. sosem lehet tudni. azt a 2 évet is eltölthetitek jól:)
2012. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!