Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van más is, aki kezd beleőrüln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, aki kezd beleőrülni a folytonos lányoknak való megfelelési kényszerbe?

Figyelt kérdés

Én már totál nem tudom mi kell a mai lányoknak. Egyiknek az a baj, hogy vékony a másik szerint így vagyok aranyos, a harmadik szerint az arcom csúnya, a negyediknek meg nem vagyok elég magas.

A legrosszabb az egészben, hogy azok a lányoknak akiknek bejöttem átlagos vagy csúnya lányok, kevés köztük a vonzó is.



2012. aug. 26. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
akkor állj át a másik csapatba (fiúzz)
2012. aug. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 szamóca.. ***** válasza:

azért az utolsó soroddal megmosolyogtattál... sír a szád, hogy nem felelsz meg nekik és ez neked mekkora nyomás, erre közlöd hogy ők se felelnek meg neked, amúgy.


ezen kívül: a lányok, egy gyűjtőfogalom. amibe soksok saját külön személyiségggel és ízléssel rendlkező lány van. nem fogsz mindnekinek megfelelni, soha. nagy klisé lesz, húzom is a szám ahogy leírom, de felelj meg önmagadnak. és ha találsz egy olyan nőt, akinek tetszik az, azzal leszel igazán boldog.

2012. aug. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem is kell formálnod magad, hogy tetsszél mindenkinek, hisz nem lehetsz az összesnek vonzó.
2012. aug. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó, de a magas, izmos, jóképű pasik azok minden lánynak kellenek.
2012. aug. 26. 17:01
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

ott van egy, akit említettél, hogy szerinte így vagy aranyos. Miért nem kezdesz vele?

ó, hoppá! ott van az utolsó mondatod! talán az illető leányzó is átlagos (!!!) vagy csúnya lány? És nem tartozik bele a kevés vonzóba?


Kétszínű vagy, a lehető legnagyobb mértékig. Bajod van azzal, ha nem tetszel valamelyiknek, de akiknek meg tetszel, azok meg csúnyák és nem elég vonzóak? Akkor most kinek is kell megfelelnie kinek?


Szállj le a földre kismadár, és keress olyan lányt, aki nem a külsőd nézi. Vagyis ne. Azok értelmes lányok. Azok viszont nem neked valók, mert TE MAGAD is csak a külsőt nézed.


Szánalmas.

2012. aug. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ma 17:01


A külső önmagában kevés. Nálam egyből kukába landol az a lány, aki jellemre nem okés. Lehet felőlem akármilyen szép.


Arról meg nem tehtek, hogy testileg nemt udok vonzódni egy kövér lányhoz például. Főleg, amikor nekem sportos, szálkás alkatom van. Jobban eltudnék magam mellé képzelni egy vékony, aranyos lányt.

2012. aug. 26. 17:05
 7/11 anonim ***** válasza:

Talán inkább előbb azt döntsd el, hogy NEKED mi kell...


És már bocs, de te honnan veszed azt, hogy MINDEN lánynak ugyanaz tetszik? Ez hatalmas baromság! Mindenkinek más tetszik, mindenki más, a neveltetés, vagy környezet alapján! Nem tetszel minden lánynak! SOHA nem is fogsz, akármilyen is leszel. Olyan ember nincs, aki 100 emberből 100-nak tetszik!

2012. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én így voltam régen, aztán egyszercsak lesz.rtam őket, és pont így lett barátnőm:)
2012. aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A nőknek egyéniség kell, nem pedig valami bábú, aki épp olyanná formálja magát, amilyennek elvárják (pontosabban amilyennek gondolja, hogy az adott nő elvárja). Nem vonzó az, aki mindenkinek meg akar felelni. Légy önmagad, és majd összeakadsz egy lánnyal, akinek pont ilyen kell.
2012. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 asdface ***** válasza:

Eddig én is "szenvedtem" emiatt, de rájöttem, hogy ne akarj mindegyiknek megfeleni. Légy önmagad magabiztosan és előbb utóbb megtaláljátok egymást azzal a lánnyal, akinek pont ugy vagy jó, ahogy vagy.

A külső annyira nem fontos, mint eddig hittem, habár férfi vagyok muszáj, hogy vonzódjak hozzá. Az viszont sokkal fontosabb, hogy érezzem, hogy szeret, ne legyen napraforgó és ragaszkodjon hozzám.

2012. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!