Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha akarok egy sráccal találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha akarok egy sráccal találkozni, de ő nem, akkor mit mondjak, hogy igen legyen?

Figyelt kérdés
azt hiszem rossz véleménnyel van rólam, és elkönyvelt magában, de végérvényesen. viszont ezt nagyon rövid idő alatt és tévesen tette. de extra határozottan elutasít. hogyan lehet ezt megfordítani?
2012. aug. 27. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Egy férfinél a "nem" az nem "talánt" jelent.
2012. aug. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, van egy másik lehetőség: belemegy, jól megdug, aztán pápá.
2012. aug. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"jól szopok"


ezzel simán elmegy veled. egyszer.

2012. aug. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

azt mondta, ha ilyet mondanék neki,mint kedves utolsó akkor sem akarna találkozni velem...


szóval ez a jelenlegi állás.


amúgy meg szerintem lehetetlen nem létezik, kedves első.

2012. aug. 27. 00:38
 5/7 A kérdező kommentje:

gondoltam megírom, ma már ott tartunk, hogy ő hívogat :)


szóval nincs lehetetlen lányok!

2012. szept. 3. 17:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok. Egyébként pedig miután megvoltál neki, ha nem mutatsz újat, akkor meg fog unni. Aztán keres is egy újat.
2012. szept. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ilyen alapon hogy létezhetnek párkapcsolatok?
2012. szept. 5. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!