Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy közöljem egy finoman...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közöljem egy finoman pasival, hogy nincs nálam esélye és hogy nem akarok vele találkozni?

Figyelt kérdés
Neten kezdtünk ismerkedni, csak most küldött képet magáról és hát nagyon nem az esetem. Ráadásul én kezdtem el az ismerkedést.
2011. febr. 15. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Sztem az egyenesség mindennél előnyösebb :) Mondd meg neki őszintén,hogy nem az eseted,és ennyi :)
2011. febr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, csak lépjél valamit. A "legyünk inkább barátok", az "értékellek mint embert" is jó, durvább esetben elküldheted a halál faszába is, neki mindenképpen fájni fog. Csak ne hintáztasd, az se neked se neki nem jó!
2011. febr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg őszintén hogy nem jön be neked!
2011. febr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Még egy szót sem beszéltél vele, de egy kép alapján csípőböl elutasítod?

Pedig a nők kb80%-a azt válaszolja, hogy a "belső a fontos". Micsoda álságosság! Ez pont fordítva van!


Szerintem egyszer találkozz vele, hátha elfeledteti, a fiú lénye, a külső hiányosságait. Utána szemtől-szembe megmondhatod, hogy nem jön be külsőleg. Egy esély talán adj neki.

2011. febr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mond neki h legyünk csak barátok =D
2011. febr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
szerintem ne mond neki hogy legyetek csak baratok mert rosszul eshet neki..de ha nem ismered akkor meg jobb mert nem faj sem neked es sem neki..szoval egyszeruen csak kosarazd ki es mond neki hogy nem ismered eleg jol ugy hogy semmi eselye :))
2011. febr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem dumáltatok le még randit akkor inkább ismerkedjetek még és próbálj bele kötni abba amit mond, hát ha ő maga jön rá h. nem illetek össze.HA már van randi időpont akkor mond le valami családi okra hivatkozva.Vagy egyszerűen ne lépj be párnapig.Azután írj vissza h. sajnos nem jó a neted.... Tudom ez kamu, de legalább nem bántod meg és lehet ő maga rájön h. ez így nem fog működni.De ha akarod megmondhatod neki, vagy ha ő nem tudja hogyan nézel ki, akkor küldj egy képet amin vmi kevésbé szép nő van.
2011. febr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Titokgazda ***** válasza:
8%

1., Hogy közöld vele finoman?

Részesítsd orális szexben, közben dugj egy cetlit az orra alá, hogy nem tetszik neked.


2., Ha meg hagyod az idiótaságokat, akkor fogod, azt megmondod neki, hogy ilyen arccal csak popsipajtások lehettek. :)


Mondd meg neki, hogy nem jön be.

Szerintem nem te leszel az életében az egyetlen, akinek nem jön be. Csak nem fakad tőle sírva.

Engem jobban bántana, ha az első verziót alkalmaznák velem szemben.


13:16

Te gyanítom gyerek vagy még.


Csak hogy tudd. A problémákat megoldani hosszútávon sokkal kifizetődőbb, mint elsiklani felettük, és hazudozni.

2011. febr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Két variációt ajánlok:

1. Találkozz vele! Lehet, hogy megtetszik. Fénykép alapján nem lehet ítélkezni. Lehet, hogy te sem tetszel neki személyesen. Én mindenképpen találkoznék. Még az is lehet, hogy mindketten csak barátként képzelitek el a további kapcsolatotokat.

2. Írd meg neki, hogy egy hülye pits@ vagy, akinek csak a külső számít!

2011. febr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!