Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb lány csupán a ducisága, kövérsége miatt csúnya? Más is így van ezzel fiúk?

Figyelt kérdés
Sok lány, ha lefogyna szerintem nagyon is vonzó lány lehetne.

2012. aug. 27. 02:21
 1/10 anonim ***** válasza:
19%

persze.

ez eléggé köztudott.

viszont a nők 98%a betegesen irtózik a sporttól,étrendről már nem is beszélve,uh ez így marad.

szerezz egy sportoló csajt.

szebbek és a hisztiből is kevesebb lesz,mert van önfegyelmük.

2012. aug. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
kövérségtől a fejük is hízig az se szép :/ kár amúgy értük.. meg ha elmondod nekik a véleményed vagy ötletet adsz (pl h próbálják ki a paleot) akkor megsértődnek.. de van olyan is aki nem sértődős, velük talán lehetne mit kezdeni :D
2012. aug. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Mit vársz ebben az ellustult világban?


Már lassan gépek kellenek ahhoz hogy járni tudjon az ember

2012. aug. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
És ahhoz mit szóltok, ha mondjuk azt hozzák fel, hogy régen a szépségideál a kövér volt? pl villendorfi vénusz :D amúgy én ebben nem hiszek pl ott vannak az egyiptomi festmének ott is vékony emberek vannak :)
2012. aug. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
És ha én a ducikat preferálom? Van akit a kerekded formák a vonzanak, arra is sziveskedjen a kedves kérdezõ gondolni :p... !
2012. aug. 27. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
#5-ös te vagy az én emberem ! :-D
2012. aug. 27. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez így igaz. Hasonló ahhoz, hogy mostanában a fiatal lányok között többet látok vonzónak mint amikor én voltam tini. Alapból szebbek lettek a lányok?? NEM. Csak az én időmben nem öltöztek ennyire csinosan, nőiesen mint most. És igen sok lány vonzóbb lenne ha lefogyna, mert egyébként nincs rajta más kirívó tesi hiba. Csak ahogy előttem is említették a mostani technikai fejlődés ezt hozta, a lusták még lustábbak lettek.
2012. aug. 27. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Tudod van, aki úgy érzi magát jól, van, aki ducin/telten jobban néz ki, és vagyunk mi, a duci lányok kedvelői!
2012. aug. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

Vannak olyan duci lányok, akiknek szép az arcuk és arányos is. Őket jobban kedvelik a pasik is. Meg vannak olyanok, akiknek olyan kövér az arcuk, h alig látszik a szemük, a két arcuk meg szinte összenyomja a szájukat. Alul meg ott fityeg a toka.


Szóval duci és duci közt is avna különbség. Én azt látom, h az előbbi típust kedvelik a pasik, az utóbbit meg ledisznózzák, hiába ugyanannyi kiló, mint a másik nő, akinek azarca nem hájas.


Az arc a kulcs.

2012. aug. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Mert egyszerűbb hisztizni, hogy nincs pasijuk, és a genetikára kenni a szart, mint elmenni futni és koplalni.
2012. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!