Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez? Tényleg az van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Tényleg az van, ha szexelni akarok akkor számomra nem vonzó, csúnya lányokkal csináljam, illetve olyanokkal járjak, akikhez nem tudok testileg vonzódni?

Figyelt kérdés
Több lány szerint helyes vagyok, de ezek a lányok nekem nem az eseteim és jellemre sem okésak többnyire. Valamelyik annyira erőszakosan nyomul rám, hogy már irritál. Egyszerűen csak azok a lányok tapadnak rám, akik nem vonzanak, nem tetszenek külsőre. Aki nekem bejön az meg le sem sz@r. Ráadásul mivel huszonéves létemre mindenki 16-17-nek ezért csak a buta, éretlen, szánalmas 13-15 éves tini kislányok rajonganak értem csak. A saját korosztályom értelmes, érett tagjai meg kisfiúnak néznek és alapból nem jövök be nekik külsőre, nem vagyok férfias, vonzó a számukra.

2012. aug. 24. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Na most azt mondd meg, hogy mi lenne abban az élvezet, ha olyannal szexelsz, aki nem vonzó?
2012. aug. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig ilyen helyzetben vagyok, már nagyon hiányzik a szex is, de mivel nekem tetsző lánynak még nem kellettem, így kénytelen leszek belemenni a dologban. Legalbáb a csúnya lányoknak jó pasi vagyok, fura mód. :D
2012. aug. 24. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hát te tudod, végül is nincs csúnya nő, csak kevés pija :D
2012. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"pija" facepalm*
2012. aug. 26. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Pedomaci ismét lecsap! :D
2012. aug. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!