Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi - mit vegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi - mit vegyek ajándékba? (17/F)

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg az egyik lány ismerősömet meghívtam fagyizni erre ő azt mondta hogy fagyizáshoz most nincs kedve inkább majd ugorjak át hozzá. Szóval arra gondoltam hogy vennék egy üveg bort meg jó nagy tábla csokit. Szerintetek ez jó lenne?
2012. aug. 27. 10:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár számomra fura hogy első randin átmennél hozzá. :D Vigyél óvszert biztos ami biztos..
2012. aug. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne csalódjon, dugd meg jól!
2012. aug. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
túlzás. A bor elég. És ha megkérdezi miért, mondd azt, hogy anyukád arra tanított, hogy vendégségbe nem illik üres kézzel menni... soha :D
2012. aug. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Jajjj, kis mázlista, a csaj aztán jól rádizgult! :D

HÁny éves a kiscsaj?

2012. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vigyél csokifudzsit.
2012. aug. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Valamilyen minőségi rosét vigyél, de semmi mást, csak gumit :)
2012. aug. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
17 éves ő is. Én is furcsának tartottam hogy igy elsőre rögtön meghívott, de hát nem fogok tiltakozni... Most már csak az a kérdés hogy milyen bort vegyek mert nem súrún értek a borokhoz
2012. aug. 27. 11:06
 8/14 anonim ***** válasza:
Érdekes lenne, ha 17 évesen kiszolgálnának borral.
2012. aug. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Főleg ha elszámítod magad és otthon lesznek a szülei.

"Jajj kislányom mit kaptál?"és ott a bor:D LOL

Én vennék neki valami bonbont inkább.Ha pedig bort akkor mindenképp a táskádba rakd:D

2012. aug. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
Hú öcsém mekkora szám, hogy 17 évesen bort vesz... Istenem már nem 12 évesek, miért ne ihatnának bort? Szerintem szülők se lennének kiakadva. Jó nem azt mondom, hogy az egészet nyakaljátok be, de 1-2 pohár még senkinek sem ártott.
2012. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!