Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szerintetek ez így már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek ez így már gáz lenne? Lányok, hasonló történetetek van? Mindenki ismerkedett már így, nem? (részl. Lent)

Figyelt kérdés

Nagyjából 1 hónapja megismerkedtem egy társasággal házibuliban, azon belül 2 sráccal, akik egymásnak elég jó barátai.

Mindkettőnek nagyon tetszettem, és sajnos az ital hatására kicsit elengedtem magam, és mindkettővel smároltam.

/Amúgy sosem iszom, ezért is ütött ki az a kevés is/

Egyébként szűz vagyok, mielőtt ler*bancozna valaki. :/

A buli után mindkettő fiú megkeresett, de miután az egyik elhívott találkozni, nyilván a másik felszívódott...

De ez a srác, aki elhívott, szerintem nem akar tőlem semmi komolyat, mert csak este hívott...meg igazából csak kavartunk, szóval nem rendes randi volt, hogy mozi..esetleg séta vagy ilyesmi.

A másik fiú szerintem komolyabban érdeklődne irántam, de ebben a társaságban már mindenki úgy veszi, hogy én a másiknak vagyok a "csaja" . Nyilván nem szó szerint, de, hogy ő akar megszerezni..de ugye csak szexre.


A történet lényege az, hogy nem lenne-e nagyon gáz, hogy miután az egyik sráccal 2x is találkoztam, és kavartunk, mégis a haverja tetszik (ő is mondta nekem legutóbb, hogy bejövök neki) szóval...úgymond, őt választanám? De nem tudom, hogyan hívhatnám el valahova, elvégre mégis csak én vagyok a csaj, azonkívül meg nem akarom, hogy úgy tűnjön, ha nincs ló jó a szamár is...

Meg, mi van ha a barátjára való tekintettel nem akarna tőlem semmit?

Én komoly kapcsolatra vágyom, nem akarom, hogy csak szórakozzanak velem.


De hát...így ismerkednek az emberek nem? Megismered haver haverját, a srácon/csajon keresztül akivel előtte voltál..stb. akkor ez így miért lenne annyira ciki?


Járt már valaki így? Tapasztalat? Hasonló történet?

Mit csináljak szerintetek?

18/L


2012. aug. 27. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen így is ismerkednek emberek, és egyáltalán nem ciki, szerintem nyugodtan felveheted a másikkal a kapcsolatot, és ha rákérdez, mond neki nyugodtan, hogy a haverja nem akar komoly kapcsit, te viszont igen.


Nem akadékoskodásból, de néhány észrevétel, aminek hasznát veheted.

Nem azokat szokták ler.ibancozni, aki nem szűz, a kettőnek nem sok köze van egymáshoz.

Ha egy buliban velem is, és a haverommal is csókolózna egy részeg (tökmindegy, hogy szűz e ) csaj, biztos, hogy tartózkodnék vele a komoly kapcsolattól!

Komoly kapcsolatra komoly nőket szokás választani, nem olyanokat, akik 2 boroskólától azzal smárolnak, aki szembejön. (értsd jól)

Szóval a női méltóságod nem azon múlik, hogy hagyod e magad megfektetni, mert az csak egy dolog, ami előbb-utóbb bekövetkezik.

A személyiségedet az ilyen viselkedésen keresztül ismeri meg a baráti társaság, és ilyenekkel könnyen el tudod b.aszni a neved!


Remélem, jó szándékú kritikának veszed! :)

2012. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Diavolino44 ***** válasza:

Ebbe az egész történetbe az a legszomorúbb, hogy elvileg felnőtt 18 éves ember vagy.


1.) Nem létezik olyan, hogy ciki. Mindenki a saját életét éli a saját döntéseivel, ha hagyod, hogy mások véleménye befolyásoljon azzal elfogadod azt, hogy nincs önálló gondolatod! Csak egy bábu vagy akibe mindenki belerúghat!!


2.) Nekem egy kicsit fura, ha te komoly kapcsolatra vágysz akkor minek kavartál azzal a sráccal??

Ha meg most esett le,h azzal a srác csak a bugyidba akar bekerülni akkor meg, mond meg neki, hogy komoly kapcsolatra vágysz. Erre természetes azt a választ fogod kapni, hogy ő is. (komoly szexkapcsolatot) A szavak a legtöbb esetben csak kegyes hazugságok. A tettek minősítik az embert.


3.) Közel sem biztos, hogy a másik srác komoly kapcsolatot akar.

2012. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Őszintén ha fiú lennék és látnám ezt,úgy érezném,hogy könnyűvérű a lány másrészt meg nem mennék rá a haverom"nőjére"ez olyan íratlan szabály szerintem sok fiúnál.Persze kivételek akadnak.

Azért próbáld meg,hátha.Az nem érdekelne más mit gondol rólam.

2012. aug. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bár nem biztos, hogy visszaolvassátok, azért válaszolnék mindkettőtöknek.

1: Csupán azért tartottam fontosnak megjegyezni, hogy szűz vagyok, mert ezzel akartam közölni, hogy ne fekszem össze minden második hapsival aki tetszik.

Igen, valóban igaz, hogy nem ettől függ, hogy valakit r*bancnak tartanak-e. És valóban, ha iszom mindig kicsit elengedem magam, de mentségemre szolgáljon, hogy ilyenkor az ösztöneim, vágyaim vezetnek és nem skalpgyűjtés céljából kavargatok...csak én józanon annyira visszafogott vagyok, hogyha pl. te ismernél, eszedbe nem jutna rólam ilyesmi, pedig ugyanúgy vágyom rá, mint más.

És ugye döntse el az ember mi a jó...ha enged egy kicsit? vagy ha nem? mert ugye ha semmit nem engedek, akkor prűdnek tartanak, akivel nem lehet mit kezdeni..és akkor meg azért nem keresnek, ha túl sokat engedek, akkor pedig csak strigulának akarnak.

De mindenképp építő kritika amit írtál, köszönöm!

2: Azért gondolom, hogy komolyabb kapcsolatra vágyik a másik srác, mert beszélgettem erről vele, bár azt ő is említette, hogy kicsit elrontottam, hogy mindkettejükkel csókolóztam. Köszi a választ neked is!

2012. aug. 27. 18:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Próbálni mindenképp próbáld meg elérni a másik srácot, viszont azt tisztáznod kell magadban először, hogy te most ténylegesen vele szeretnél randizni, vagy az első nem jött be, a másikat is lessük meg. Kérlek, ne értsd félre, nem támadni akarlak, csak a tapasztalat beszél belőlem.. Sajnos kétszer sikerült ilyesmi helyzetbe essek. (Röviden elmondom mind a kettőt, hogy rálátásod legyen a dologra) Az első esetben az egyik fiút ismertem, elég közeli barátok voltunk, és egyszer elkezdett felém finoman jelzéseket küldeni, hogy tetszem neki. De mielőtt oda jutottunk volna, hogy elkezdjünk randizni, bejött a képbe egy srác, akit én a munkán keresztül ismertem meg -az első srác is ugyan ott dolgozott, de ez csak ilyen önkéntes dolog. Kiderült hogy ők ketten legjobb barátok, de amikor az új fiú elhívott beszélgetni, hogy megismerjen, -ez nem itthon történt, szóval én voltam az érdekes külföldi, úgyhogy "kúltúra-csere" címén találkoztunk először. Közben a fiú akit előbb ismertem, bevallotta, hogy ő nagyon összeveszett a másikkal, miattam, és akkor színt vallott, hogy tetszem neki, de a haverjának is. Kellemetlen szitu volt, próbáltam -én ökör- összebékíteni őket, de ő nem tudott eljönni ezért csak a másikkal mentem el, hogy beszéljek a fejével.. hát a vége az lett hogy reggere hozott haza -semmi nem történt, de láttam a szemében, amikor elköszöntünk a kocsinál, hogy most gondolkodik, hogy megcsókoljon e, de végül én olajra léptem, mert akkor nem láttam világosan, hogy a kettő közül melyik lenne a "befutó". Végül többszöri találkozás után rájöttem, hogy ő nem nekem való, de akkora már késő volt, mert a másik fiú elkönyvelt minket egy párnak. Elzárkózott előlem és hónapokig nem hallottam felőle. Amikor megkerestem teljesen másképp zajlott a beszélgetés, rideg volt és távolság tartó, próbáltam megtörni a jeget, de nem ment. Végül ő elutazott külföldre, nekem pedig lejárt a vízumom és haza kellett jöljek. Azóta nem beszéltünk..

Nem mondom, hogy add fel, mert már tuti késő (hiszen azt mondtam az első mondatomban, hogy esélyt adj neki) de ezt a lehetőséget is figyelembe kell vedd!

A második sztori akkor kezdődött, amikor a tesóm volt osztályával beültünk valahová. Meglepően hamar szóba egyelődtem egy fiúval, akivel azt a 2 órát kb. végig is dumáltuk -aztán tesóm feltűnés mentesen úgy intézte, hogy ketten menjünk el nekem kaját venni. egész este vele voltam, tök jól éreztem magam, de azért feltűnt, hogy van két másik helyes fiú is a bandában, de az egyikkel csak kb köszöntünk, mert ő le is vágta magát a barátai közé és velük volt. a másik fiúval meg beszélgettem kicsit a vissza úton, és meghívott a bulijába --tesóm már meg volt hívva, engem akkor láttak először, de egy füst alatt meg is hívtak. Amikor ott voltunk már azzal a fiúval is dumáltam sokat, akivel először csak köszöntünk, meg a fiú aki meghívott ő mutogatta a dolgokat, mert ugye ő volt otthon stb. de az este megint összekerültünk azzal a fiúval, akivel első alkalommal folyton együtt voltunk és megint végig dumáltuk az estét, tett rá megjegyzést hogy aludjunk együtt, egy csaj meg is jegyezte hogy milyen szépen rám nyomult a fiú stb..de volt egy pillanat, amikor én kicsit piásan, kicsit a külföldi latin tapasztalataim alapján elhamarkodottan csináltam, hogy a vendéglátó fiút próbáltam rávenni hogy jöjjön le velünk a strandra úgy, hogy a törölközővel ami a nyakán volt, magamhoz húztam úgy hogy össze ért az arcunk, (de inkább a füléhez voltam közelebb, mintsem a szájához) ezt látta a fiú, akivel olyan jól elvoltam és miután elment ez a fiú, nagyon bánatos képpel ült, amikor kérdeztem mi baja, mondta hogy semmi. (tesóm közben a fiúval, akivel első találkozásnál csak köszöntünk, elvonult aludni, -tesómnak barátja van, ők elvileg csak haverok, de ahogy elnéztem a tesóm elég jó csajnak számít azoknál a srácoknál)kicsit puffogtam, de én a szomorkodó fiúval lementem a strandra (még 4 másik emberrel együtt bár, erősen elszeparálva tőlünk, igaz mi nem is magyarul beszéltünk, amit ők alig értettek, mert a banda picit spicces volt már, szóval nem lehettünk jó társaság nekik) de akkor már nem is volt szomorú az arca. végül aztán együtt aludtunk mert helyhiány volt, de semmi nem történt. reggel tesóm kiment a kényelmes helyre aludni, nekünk a föld jutott, a srác is ott feküdtek egymás mellett a fiú mondta nevetve, hogy felőle alhatnak itt, ő nem szégyelli őket stb. ez nekem szarul is esett, mert nem tudtam, hogy ő 1. alap a tesómra utazott, de mivel pasija van, és mivel én hasonlítok rá, ha nincs ló szamár is jó alapon volt velem, 2. vagy a törcsis jelenet miatt azt hitte, hogy nekem a másik fiú tetszik vagy mittudom én... aztán hazamentünk, nem láttam többet. elköltözött külföldre a suli miatt, a buliján meg mi nem voltunk Mo-n. csak tesóm mondta amikor kérdeztem, de az nem derült ki hogy oda engem hívott volna..

Bocsánat a regényért, azért írtam le ilyen hosszan, hogy hátha segít neked. Egyébként továbbra is tartom, hogy próbáld meg a másik sráccal -jelenleg én is azon küzdök, hogy azért egy kis emailt írnék neki, ha csak annyit is, hogy remélem jól érzi magát odakint... mert köztünk még csak egy csók sem volt. sok sikert neked! :) remélem tudtam segíteni valamit

2012. aug. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, szeretem olvasgatni más sztoriait is, így legalább van előttem példa, ki hogyan járt..:) megpróbálom szerintem, csak nem szeretek én írogatni egy fiúnak.
2012. aug. 27. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!