Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egy vékony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy vékony, alacsony fiúnak nagyobb esélye van a túlsúlyos lányoknál, mint a hozzá hasonló pici, vékony lányoknál?

Figyelt kérdés

2012. aug. 25. 14:57
 1/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
passz gondolom mert náluk magasabb palit keresnek a "pici cuki" csajok a többinek meg bármi jó XD
2012. aug. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
A túlsúlyos lányoknál mindenkinek nagyobb esélye van, egyszerűen elkapnak mindenkit akit lehet.
2012. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ezt a kérdésr már ezerszer olvastam itt.. és még mindig baromság .
2012. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mr flash megmondta, ez van sajnos, ezt kell szeretni!!!! Hàny olyan kérdést làttam màr, hogy ràhajtott a sràcra egy csomo bàlna. Egyébként ezt làtom én is!!
2012. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Túlsúlyosnak mindenki bejön... :D
2012. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Másodiknál a pont x'D

Egyébként meg ez a kérdés még mindig nagyon unalmas. Honnan a fenéből tudod te látatlanba megítélni, hogy kinél mennyi esélyed van? Ha meg próbálkozol, és nem megy, akkor vagy rossz emberekbe futottál bele, vagy oltári bénán csajozol, vagy hihetetlenül csúnya arcod van (már elnézést).

Alacsony, vékony vagyok én is, és nem érdekel a pasik magassága, amíg nálam magasabbak(, ami nem nagy teljesítmény).

2012. aug. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hülyék, attól, h egy lány túlsúlyos, nem biztos, h a túlsúlyos fiúkat szereti. És a fiuknak lehet jobban bejön egy kicsit duci, de kedvesebb, öszintébb, normálisabb csaj, mint egy kis vékony, tükörben pózolgatós, felszines p*csa.
2012. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 15:14

Màr vàrtam, ki kezdi el védeni a bàlnàkat! Huzz mà el innen, könyörgöm, nem vagyok ràd kivàncsi!!!

2012. aug. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem vagyok ràd kivàncsi, menj az àllatvédökhöz ha szereted a bàlnàkat:)
2012. aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Te amúgy naponta hány kérdésen át sírsz, hogy alacsony vagy és vékony? Meg a válaszoknál is folyamat téged látlak... Másról se bírsz beszélni, mint hogy nem vagy 170 centi, vékony vagy ronda fejjel, és nem kellesz az alacsony lányoknak. Amikor meg azt mondták hogy add le a színvonalat, azon nyávogtál.

Unalmas vagy basszus és szerencsétlen, ezért nem kellesz senkinek, nem az alkatod miatt... Ilyen személyiséggel a világ legjobb pasiját se tűrné el maga mellett a legtöbb értelmes nő.

2012. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!