Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek után már nagyon gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után már nagyon gáz lenne kezdeményezni? Csak beégetem magam? Vagy próba szerencse? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, nem rég megismerkedtem 2 sráccal egy buliban, jó barátai egymásnak. Mindkettőnek tetszem azt tudom, és mindkettő meg is keresett a buli után, azonban miután az egyik elhívott magához, a másik már nem keresett, mert úgy tekint rám, mint a haverja "nője" pedig a haverja nem akar tőlem komoly kapcsolatot, csak szexet, de én ebbe nem megyek bele...

Ez a másik srác viszont még legutóbb is mondta, hogy bejövök neki, és szerintem ha még inkább megtetszenék neki, vele kapcsolatot is tudnék kezdeni.

Viszont ugye már kavartam a haverjával..

Szerintetek gáz lenne elhívni valahova? Vagy mit írhatnék neki? Egyáltalán lehet esélyem ezek után?


2012. aug. 28. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
talán az őszintét... haverod csak szexet akart, én meg csak azt nem akarom... Te hogy állsz a kérdéshez? Aztán meglátod....
2012. aug. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan jo ez a szo, hogy kavartál. Mindenki azt ért bele, amit akar. Ha nem jöttetek össze az 1. jelölttel akkor a második is sorra kerülhet. Esetleg egy kis szünet után, de tényleg attol függ, hogy mit is "kavartál"?
2012. aug. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

esélyed mindenképp lenne, de más kérdés hogy érdemes e megpróbálni. szerintem hagyjad az egészet, nem neked kellene kezdeményezni a fiúk helyett.ha a 2. tényleg tetszik akkor valahogy add ezt a tudatára, és talán tényleg veszi az adást, és kezdeményez veled.

remélem nem értettem félre a kérdést, de kissé ködös az egész :)

2012. aug. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát, nála voltam éjjel..smároltunk, simogattuk egymást, de nem engedtem neki ennél többet...
2012. aug. 28. 09:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egyik sráccal sem jönnék össze. Gondold végig,hogy miért. Haverok,ez az egyik. A másik, neked ez jó lenne így? Szerintem nem... egy társaságba jártok, így hogy tudnál meglenni velük?
2012. aug. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Most ha végig gondolom..így ismerkednek az emberek sokszor nem? Megismered a haver haverját...azon keresztül akinek szintén bejössz. Én nem ebben látom a gondot, sokkal inkább abban, hogy mit fog szólni, hogy miután kavartam a barátjával inkább vele akarok ismerkedni...?! Amúgy ha ő hív el előbb, jobban örültem volna neki..

Meg, most ez nem úgy működik, hogy csak egy valakivel próbálhatod meg, mert mi van ha közben kiderül, hogy mégsem tetszik az az ember? Akkor mással már meg se kíséreld?

2012. aug. 28. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!