Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félénk, csendes, aranyos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk, csendes, aranyos, törékeny alkatú, nem túl magas lányokkal hol tudnék végre megismerkedni? MIért mindig a számomra nem szimpi lányokba botlok bele?

Figyelt kérdés

2012. aug. 28. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Te 22 éves 165 centi magas Debreceni/Kecskeméti "srác" én kérdeznék tőled egy komolyat. Te direkt jársz erre az oldalra idegelni minket a kérdéseddel? Azért kérdezem mert naponta 3x felteszed ugyanezt, és kicsit megvisel mostmár úgy fizikailag mint lelkileg.
2012. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Talán csak jól körül kell nézned..minden lány ilyen, akinek nincs kint facebookon meztelen profilképe :)
2012. aug. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát én totál ilyen vagyok:D
2012. aug. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 17:09-es válaszolóval! Már a t*köm is tele van a kérdéseiddel. -.-" Most már állj le!!! 16/L
2012. aug. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__33748.. szerintem ezt a kérdést is ő írta ki.:D Már tényleg nagyon idegesítő :D
2012. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csengess be minden házba,majd csak találsz egyzser egy ilyet,ugyanis ők is olyan otthon ülősek mint te és várják hogy az ölükbe hulljon egy David Hasselhof vagy hogy kell leírni a nevét :D
2012. aug. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 atilis ***** válasza:
Temetőben...
2012. aug. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Részben igaza van mert én is álltalában a fogyisokat vagy olyanokatfogtam ki akiknek valami bajuk volt. Viszont neten már nem is fogsz találni nagyon senkit szerintem vagy élöben probálkozol vagy hulladékokat találsz (tisztelet a kivételnek) Nekem a neten eddig vagy fogyisokat vagy ilyen elvonulok a külvilág elöl féléket sikerült csak kifognom és azok aztán semmire sem jók. 1 ilyent épp most dobtam ki tegnap.
2012. szept. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!