Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az alacsony fiúk csak tőlük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony fiúk csak tőlük alacsonyabb lányoknál próbálkoznak?

Figyelt kérdés

2012. aug. 28. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

annál a lánynál próbálkoznak akit vonzónak találnak nem mérettől függ

legalább is szerintem.......

2012. aug. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Nem

Mert ha megnézed a legtöbb alacsony lánynak magas palija van.

Én 170 vagyok,de volt már magasabb barátnőm,nem kell fent akadni a külsőségeken.

2012. aug. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem, hanem náluk alacsonyabbaknál. Nem tőlük, hanem náluk, nem tőlem magasabb hanem nálam magasabb a helyes!


Amúgy, hogy ne offoljak szerintem igen.

2012. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak azért, mert minden alacsony lánynak magas 180cm magas pasi kell, akkor nekem már nincs is más választásom, mint a magasabb lányokra hajtani most már. Tényleg röhej, hogy egy 150cm magas lány jobban érzi magát egy 190cm magas mellett. Én meg dögöljek meg egyedül, csak, mert ilyen felszínesek és nekik nem elég a 170cm magas fiú. -.-
2012. aug. 28. 21:14
 5/8 Hunter92 ***** válasza:
59%
Ez egy k*rva nagy hülyeség. Ha egy csaj nem jön össze veled, az 100%, hogy nem a magasságod miatt van.
2012. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint a nők nem állnak le náluknál alacsonyabb pasassal, csak kivételes esetben, ha a pasas:népszerű/gazdag meg ilyenek.

Sőt, láttam már olyat, hogy egy 150 cm magas nő kikötötte a társkeresős porfilján, hogy márpedig neki 180 cm vagy magassabb pasas kell.


Tehát én ezért, leginkább a legelején irtak miatt eleve nem próbálkzok olyan nőnél aki nálam magasabb, mert semmi értelme.

2012. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Hunter92 ***** válasza:
Tapasztalatod szerint? Csukott szemmel jársz. Az, hogy egy nő mit köt ki a profilján vagy mit mond, teljesen lényegtelen. A nők nagyrészt nem azt mondják, amire szükségük van, mert amit kimondanak, azt a tudatos énjük mondatja vele. De a nők mindig a tudatalattijuk, az érzelmeik és az ösztöneik alapján választanak párt. Ha egy nő azt mondja, hogy neki egy magas pasi kell, akkor meg kell vizsgálni, hogy milyen érzelmeket, érzéseket vált ki belőle egy magas pasi. Az esetek többségében ez a biztonságérzet lesz. Lehet, hogy a csaj 180 cm, te meg csak 150. Ha a biztonságérzet miatt vágyik magas pasira (mivel ez azért nem 100%, de elég valószínű) és melletted valami más miatt teljesen biztonságban érzi magát, akkor nem fogja zavarni a magasságod. Ezt a 180-150 példát nem véletlenül írtam. Van egy kb. 180 cm magas csaj ismerősöm, aki mindig is szentül meg volt róla győződve, hogy márpedig neki csakis a nála magasabb pasik jönnek be és szóba sem jöhet senki, aki nála alacsonyabb. Már több, mint egy éve együtt van egy kb. 150 cm magas sráccal. Hozzáteszem, hogy 6 évig bokszolt a gyerek, ezzel pótolva lett a magasság által okozta biztonságérzet.
2012. aug. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan légy mint Woody Allen, és nem lesz problémád a magasságoddal:D.
2012. nov. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!