Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt mire véljem? Akarhat még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem? Akarhat még tölem valamit?

Figyelt kérdés

mutkor velem szembe jött az uton a volt barátom és ahogy meglátott elkezdett mosolyogni és széles vigyorral ilyet szól sziia xd mondom sziia azt nemtom hogy jött szóba de elkezdte mesélni hogy szakitott a csajal(akimiatt dobott engem)én meg mondom neki nekem van pasim(habi) és a hugom szerint eröltett mosolya volt utána vagyis kicsit elszomizott és állandóan a csöcsömet stirölte és meg is jegyezte hogy na most látja a lábamat(mert rövid gatya volt rajtam) és monta vegyem fel msn-re és mikor adtam neki 3 puszitt akkor átkarolt meg én is őt.


a korkülönbség miatt szakitottunk ő 21én 16 és egy 22 éves csajért dobott de tudni kell a srácról hogy elég gyerekes(ugy értem mint egy 15 éves):)


3 hónapig jártunk.


2009. júl. 26. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem, hogy miért számít ez. Neked pasid van, ráadásul ő dobott téged. Most, hogy nincs csaja rád hajtana. De az alapján amit írtál azt mondanám, hogy ki van éhezve.. Szerintem akkor ved fel msn-re, ha le akarsz feküdni vele. Egyébként csak az agyát húzod, meg a saját idődet.

A történet alapján nem látok többet a dologban...

(FF/23)

2009. júl. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mért lenne kiéhezve?
2009. júl. 26. 22:52
 3/9 A kérdező kommentje:
én csak azért montam hogy van barátom hogy idegesitsem:(
2009. júl. 26. 22:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még tuti hogy akar tőled valamit. :)
2009. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Evvel nem akarlak megbántani, de nem hinném hogy még mindig szeret, különben mért hagyott volna ott egy másik csajért? Talán mert az a csaj idősebb nálad, és fel akart vele vágni? Ebben az esetben a srác el van temetve a részedről... De most h szakítottak, kell vki a srácnak, "csak" h legyen bnője. És azt gondolja te egyszer már jártál vele, most még1x mért ne mennél bele?! Msnre meg nehogymár te vedd fel! Ha akarna vmit rég felvett vna. De van még egy eshetőség; lehet csak úgy tekint rád, mint hawerra..bár én nem hiszek a szerelem utáni barátságba..remélem tudtam segíteni:)
2009. júl. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is akar tőled valamit és az a valami elég valószinű,hogy a szex.Hogy ennél több lehet-e,azt nem tudom,de számolj vele,hogy nem és eszerint dönts,szerintem!
2009. júl. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"mért lenne kiéhezve?" (Én vagyok a tegnap 22:44-es)


1. Felhozta hogy dobták. (nem jelent semmit)

2. Erőltetett mosoly. (azt jelenti akar téged, de mire?)

3. Csöcs stirölés. (egyértelmű kanosság, de mondjuk sok pasi csinálja - de mind ki van éhezve.. Persze lehet koncentrálási probléma is. :P )

4. "Na most látja a lábam" (Helyzettől is függ, de ahogy te beállítottad a történetben ezt a mondatot a szerint éppen a szexen járt az esze. Rád van gerjedve. Különben miért mérné fel bőröd minden centiméterét ilyen feltűnően..)

5. Vedd fel msn-re helyett én "Felvehetlek az msn-re?" mondatot mondtam volna, de mivel már volt köztetek valami és ő az idősebb ezért biztos megengedheti magának ezt az önbizalmat. Vagy esetleg olyan jóban vagytok?

Ha nem vagytok haverok, és amúgy nem kommunikáltatok, akkor az MSN a kommunikáció kezdete. És valószínűleg rád próbál hajtani.

De mivel idősebb nálad, dobott téged, stiröl téged, és magabiztosan nyomul, ezért elég valószínű hogy meg akar dönteni. Hogy hányszor azt nem tudom, de leírás alapján nem te lennél az utolsó. Szóval nem lenne örökké tartó kapcsolat.

2009. júl. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ismerem anyira hogy tudjam hogy ő nem csak a szexre megy.....
2009. júl. 27. 18:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor jó..:)

Ez esetben a szimpla válasz: igen, akarhat tőled valamit.

2009. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!