Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi esély van olyan lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van olyan lányt találnom a tizen-huszonéves korosztályon belül, akinek nem kellenek a nagydarab, izmos fiúk, hanem a vékony, aranyos, bájos, kölyökképű pasikra buknak?

Figyelt kérdés

2012. aug. 29. 16:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Bájos a kiskutyád és esetleg a kertitörpéd lehet!
2012. aug. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
az alighanem a sablonkérdés 100. verziója.... az esély 50-50% vagy találsz, vagy nem....
2012. aug. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
szerintem sok ilyen lány van
2012. aug. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
aranyos, bájos ilyeneket nőkre szoktak mondani
2012. aug. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Mármint kiskutyára?A legtöbb fiú olyan,mint amit leírtál, a kölyökképű.Az olyanban semmi extra nincs, az izmosságban ellenben van munka,amit nem 1-2 nap alatt tett meg a gazdája.Ráadásul a legtöbb csaj már szinte hányni szokott ettől a kisfiú formától.
2012. aug. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

F.szom, egy héten belül már EZREDJÉRE teszik fel ezt a kva kérdést, és még sehol nem sírtak a csajok örömmel, hogy énénénén szeretnék egy ilyen pasit, és nem mellesleg gazdag vagyok, szexi, alacsony, vékony, megértő, főzök mosok takarítok és egy istennő az ágyban és CSAK téged akarlak...


Szóval haaaaaaagyjjátok már abba, annyira szánalmas ennyiszer feltenni ugyanezt a nyomorult kérdést, amiből ömlik, hogy "lúzer vagyok, HELP!"...

2012. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
7# és az a baj vele, hogy ugyanaz a nyomorult teszi föl ezeket a kérdéseket, modi nem tudom hol van ilyenkor... az ok hogy törli őket néha, de inkább már bannolnia kéne ezt a f*szládát, mert már tényleg senki nem kiváncsi rá.
2012. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem számítottam ilyen sok támadásra. Nem panaszkodom, sok lánynak bejövök, de úgy áltanáosságban, mennyire gyakori manapság, hogy ilyen fiú típusra buknak a lányok, én erre lettem volna kíváncsi, de látom sokan idegrohamot kaptak egy nyavalyás kérdéstől is.
2012. aug. 29. 16:26
 10/16 anonim ***** válasza:
A támadás nem ellened szól, hanem úgy általánosságban véve, akik régebb óta itt vannak azok tapasztalják, hogy hetente 15-20, ha nem több ilyen kérdés van írnak ki.
2012. aug. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!