Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok egy tinédzser...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy tinédzser külsejű felnőtt, huszonéves fiút vonzóbbá tehetne, ha szakállat növesztene?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kéne csinálnom, hogy külsőre vonzó legyek a saját korosztályomnak is végre.

2012. aug. 4. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem igen, nekem bejön a szakáll, tuti férfiasabban néznél ki vele 22L
2012. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hole Hunter ***** válasza:
Tekerj egy turbánt is magadra! :))
2012. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
xDDDDDDDDDDDDDDD
2012. aug. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De az a problémám, hogy még mindig nem nő rendesen a szakállam, csak a bajszom erősebb, de azt utálom és mindig azt nyírtam gyakrabban, lehet ezért erősödött az meg jobban?
2012. aug. 4. 18:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem azért erősödött meg. Ez egy amolyan városi legenda.

És igen, vonzóbbá teszi a huszonévest. Arra figyelj, hogy ne teljes szakállt növessz, hanem vagy körszakállt, vagy bajusz/soulpatch/állborosta kombót. Tapasztalatom szerint ez a leghatásosabb. Ha nem nő rendesen, akkor próbáld valamilyen formára nyírni. Légy kreatív, a net televan leírásokkal.

2012. aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!