Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjak el egy fiút moziba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjak el egy fiút moziba?

Figyelt kérdés
13 csaj vagyok és nem tudom hogy hogyan hívjak el egy fiút moziba aki nagyon tetsziki.Lécci értelmes válaszokat írjatok és ne azt h barbizzak.

2012. aug. 29. 17:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Most kipróbáltam, aláhúzza. miután beírod, tegyél szóközt.

Nem az aláhúzás alapján kellene egyébként eldönteni,hogy mit írtál helytelenül.

2012. aug. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Jó, nem az alapján kell döntenem, de ez a "lécci" felhúzott, főleg hogy direkt írja helytelenül.
2012. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
1 tudom h h kell írni dés dícséretes vok helyesírásból csak enten szoktam ilyeneket írni mert rövidítek és így egyszerűbb.ÉS enm vagyok már kislány!!TErmészetesen nem szexelni megyek nem kell kiakadni.A járás nem csak ebből áll v igen?
2012. aug. 30. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!