Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jöhetnék össze ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dag kérdése:

Hogyan jöhetnék össze ezzel a csajjal? (kicsit szemét voltam vele)

Figyelt kérdés

Na szóval. A múltkor jött velem szemben ez a csaj,egy csomó irat volt a kezében. Véletlen megbotlott, és össze-vissza szált minden. Én meg full kiröhögtem, és megkérdeztem tőle hogy: Na megvan a kavics?

De mostanában egyre gyakrabban látom a csajt, és egyre jobban tetszik! Ha bocsánatot kérnék az segítene? Nem tartana tahónak?



2012. aug. 30. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég szemét volt tőled, nem hogy segítettél volna szerencsétlennek, főleg még ha be is jön a csaj.Egy probát megér. Legközelebb te verd ki a kezéből,és segíts neki. 19/L
2012. aug. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A bocsánat kérés szerinted segít? Vagy húzzam le magam?
2012. aug. 30. 20:47
 3/6 anonim ***** válasza:
hát elég bunkó voltál o.o de még lehet esélyed, ha bocsánatot kérsz.
2012. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 panini ***** válasza:
egyetértek az előttem szólókkal. ha legközelebb látod kezdeményezz beszélgetést és utána említsd meg a múltkori incidenst, melyért bocsánatot szeretnél kérni.
2012. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom:)
2012. aug. 30. 21:40
 6/6 panini ***** válasza:
helyes! szorítok:D
2012. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!