Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hol és hogyan keresnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol és hogyan keresnétek a helymben ilyen lányokat?

Figyelt kérdés
Akiknek szeretetre, törődésre van szüksége, értem ez alatt például, az ölelést, puszikat, közös hülyüléseket, elkísérném vásárolni, megmondanám, hogy mi áll jobban neki stb.

2012. aug. 30. 23:06
 1/8 Rainbowinthedark ***** válasza:
Rengeteg ilyen van és most ne csak a te 10/10-es skáládba nézz körül
2012. aug. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hány ilyen és hasonló kérdés lesz még egy nap? Nem lenne jó az ugyanilyen kérdésekre a válaszokat neked kérdező elolvasni? és nem terhelnél minket itt ilyen balgaságokkal
2012. aug. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 panini ***** válasza:
a közvetlen környezetedben nézz körül. biztos akad ilyen.
2012. aug. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
pl könyvtár focimeccs
2012. aug. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akadnak csak nézz szét jobban!

Én egy rendes lánynak tartom magam..mégis a fiú aki tetszett nekem, egy igazi rib*ot választott helyettem..pedig ő is hasonló lányra vágyott...elvileg. A pasik is álszentek, csak mondják, hogy nincsenek ilyen lányok...egyszerűbbek az olyanok mint amit leírtam, nincsenek nagy igényeik...

2012. aug. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nemfogom Megmondani válasza:

a túl szexi, magukrol sokat képzelő lányokat kerüld,mert ők csak ágyban akarnak látni...

egyébként biztos van a baráti körödben, vagy haveroknak a baráti körében egy ilyan lány. az ilyen lányok általában szégyenlősek! legyél bátor és menj oda hozzá. onnan már tudod magadtol is.

2012. aug. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
itt a gép előtt :D
2012. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az ilyen lányok vagy foglaltak vagy 30-40 évesek :(
2012. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!