Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan válhattam kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válhattam kedves, csendes, megértő, nyugodt jó fiúból agresszív, bunkó, nőgyülölővé, aki csak szexre használná a lányokat ma már és nem hisz az igaz szerelemben, se a hűséges, kedves, szeretnivaló lányok létezésében?

Figyelt kérdés

2012. aug. 24. 23:22
1 2
 1/16 Fülünyúl ***** válasza:
95%
Erre a kérdésre mi honnan tudnánk a választ? Nem élünk veled.
2012. aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Ez a kérdés már volt jópárszor. Ha nem te írtad, akkor olvass vissza, most nincs türelmem százhuszonötödszörre is leírni ugyanazt.
2012. aug. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
túl sokszor nézted meg az amerikai pszicho-t.
2012. aug. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Hole Hunter ***** válasza:
92%
Sztem így sem lesz több privát...
2012. aug. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

Nem értelek titeket. Most tényleg nézitek valamibe a vagány csávókat, akik az ostoba cicababákat dugják?


Én személy szerint örülök annak, hogy egy normális ember vagyok. Nem vagyok az a hú de jó pasi, de azért nem panaszkodhatok. Nem nyomulok a lányokra, kivárom, amíg a sors felém sodor valakit, beszélgetek vele értelmesen, egymásba szeretünk. És nem volt még olyan barátnőm, akit szégyellnék. Igaz, egyéjszakás kalandom se sok, de nem is érzem szükségét. Elvagyok egyedül, nem pityogok, hogy dughatnékom van, élem az életem boldogan. Nem tudom, mit kell itt vergődni.

2012. aug. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

1. Hole hunter, ilyen névvel te nyílván magadból indultál ki.

2. Nem pityogás, csak tényközlés.

3. Kíváncsi lennék ebből a kérdésből honnan veszi valaki, hogy éppen privát üzenetre vágyom. Elég szánalmas kis lányka tapad most is rám fb-n.


Megdugom aztán lépek tovább, másra úgysem jók.

Jó tanács, hogy más fiúk is így csinálják, különben csak ki lesznek használva. Egy lány sem ér annyit, mint Te magad, ez a másik aranyszabály.

Azt meg különösen utálom, amikor egy lány irányítani akar. Én makacs vagyok és önfejű, senki sem parancsolhat nekem! Azt nem tűröm el.

2012. aug. 24. 23:46
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a létezésed tényét sem akarják tudni, nem hogy irányítani akarnának...
2012. aug. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Te meg honnan vagy ilyen mindent tudó?! Mióta megváltoztam tapadnak rám a lányok, jobban is érzem magam így, mintha megszabadultam volna valami lánctól, végre bármit megtehetekmégis midig van egy-két lány, aki folyton keres, hiányol és nyalizik, csak, hogy velem lehessen.


Igen is érdemes rossz fiúnak lenni, jó fiúként csak a megalázásokat kaptam, de most fordult a kocka. Én vagyok az úr és ők a szolgáim.

2012. aug. 25. 00:07
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

De azok annyit is érnek nyugi :P

Mondhatni egy hullámhosszon vagytok.

2012. aug. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Á, dehogy. Lúzergyerek előadja a vágyait.

Nem vagyok mai csirke, szóval van némi tapasztalatom. Ha egy szánalmas kölyök nem kell a nőknek, az nem attól fog kelleni, hogy bunkó lesz. Ez nem így működik.

Azok a pasik meg, akik semmibe veszik a nőket, nem használnak egyáltalán olyan kifejezéseket, mint "igaz szerelem", meg "kedves, szeretnivaló lányok". Még akkor sem, ha nem hisz a létezésükben.

2012. aug. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!