Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol érdemes ismerkedni csendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes ismerkedni csendesebb, konszolidáltabb embernek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok a "társaság középpontja" típus, de nagyon visszahúzódó sem. Számomra egy kapcsolat fő mozgatója a kölcsönös megértés és őszinteség lenne. Szerintetek hol lehet hasonló jellemű lányokkal ismerkedni?


(Sokan tesznek fel kérdéseket, hogy a külső mennyire fontos, stb..., azonban szerintem inkább olyan párt nehéz találni, akivel a gondolkodásmódunk és az értékrendünk hasonló.)


2012. szept. 1. 15:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
templom,könyvtár és az internet sincs kizárva
2012. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Hát nem itt a gyíkon, az már egyszer biztos!
2012. szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
templom
2012. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Templomban biztos nem, a hívő lányok a legálszentebbek! (persze lehet h van kivétel, de én még nem találkoztam ilyennel)
2012. szept. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Legalább megtanítanák a kedves kérdezőt a "jóra" XD
2012. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
temetőben.
2012. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szerintem itt is. Mindenhol lehet és az esély mindig ott van, akár ebben is, hogy én most ezt írom. :) Egy próbát megérhet.
2012. szept. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Utóbbi felhívás keringőre! :D
2012. szept. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
15:53 : Írtam privátban. ;)
2012. szept. 1. 16:06
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért ír mindenki templomot, sőt temetőt. Komolyan kérdeztem!
2012. szept. 1. 16:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!