Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes megpróbálni a srácot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes megpróbálni a srácot, ha ő is szeretne megismerni?

Figyelt kérdés
Sokat csalódtam a pasikban, tudom 19 évesen nem lehet sokat csalódni, de higgyétek el, igen is lehet. Az volt az elhatározásom , hogy egy ideig nem is kell senki, és inkább taszítom a pasikat még ha vonz is, csak hogy ne érjen megint sérelem. Tegnap elmentem bulizni, nem volt tervben senki,csak hogy tomboljak a csajokkal. Meg is történt, táncoltam mint az örült, de megjelent egy srác, aki nagyon vonz, szimpatikus, tud táncolni, beszédes, udvarias. Amit egyelőre megismertem ott belőle. Egész éjjel táncoltunk és velem volt, mindig vissza jött ha elment italért, vagy akárhova, nem hagyott ott faképnél, nem csak lerázós duma volt, hogy letudjon lépni. Mondtam neki hogy táncnál vannak szabályok: nincs tipitapi, derekamat foghatja és a kezemet. Ha " véletlen " le is csúszott a keze mindig : ne haragudj, de olyan csúszós a ruhád , mondta. Hát amúgy tényleg az volt. Tánc közben puszilgatta az arcomat, ölelgetett, emelgetett, néha úgy láttam megakar csókolni, de várta hogy benne vagyok e, nem erőszakoskodott, de én elfordítottam a fejemet. Persze jól esett volna, jó volt vele, de nem akartam , hogy könnyű prédának higgyen és ha komolyan kellek neki akkor fel fog keresni. Ugyan is mikor először oda jött hogy táncolunk? Elküldtem , hogy nem, de csak mert tartottam magamat ahhoz, hogy ÉN MA BULIZOM! PASIK KILŐVE AKÁR MILYEN HELYES. Mondtam neki, hogy ez nem így működik. Kérdezte: Miért hogy ? Mondtam : Kell nekem ehhez idő, azért néhány szó váltás, kivel is táncolnék, valamennyire ismerjem már meg, meg persze titokban volt benne egy kis agy húzás, hogy kitart e, nem megy oda más lányhoz táncolni, ha én rögtön elküldöm:$:D Lehet ez gonosz volt tőlem. ... Mondja 5 perc elég ? Mondom azt majd az idő eldönti. Arrébb állt haverokhoz, addig egyedül táncoltam. Vissza jött 5-10 perc múlva, hogy most már szabad táncolni? Beszélgetések után bele mentem. Jól elvoltunk. Majd el kellett köszönnie, mert sofőrhöz volt igazodva, én még maradtam. Megmondta a nevét, és hogy ne felejtsem el, én is enyémet, de azt beszéltük én rákeresek a facebook-on. Feljött chat-ra, de nem írt rám. Gondoltam majd ő ír ha már én bejelöltem, tegye meg ő a 2. lépést. Nem írt. Haverom ( srác ) azt mondta, hogy szerinte azért nem írt rám mert : 2 ok: A srác várta hogy én írjak. Illetve a másik, hogy mivel legelőször elutasítottam a táncban csak később hagytam, nem volt elég magabiztos, meg mert a csókot sem hagytam, lehet gondolta nem is akarok tőle semmit. EZ lehetséges ? Aztán ráírtam, rögtön vissza írt, és sokat beszélgettünk, nem csak 1-2 soros szavakat írt. Nem tudom mit szeretne, csak azt tudom hogy ma megy Siófokra bulizni, ott akármi történhet, hisz szép sok lány van, de ha történik is lent bármi,és esetleg megakar velem ismerkedni, legalább előtte tett valamit. Hívott 20.-án bulizni, mondta, hogy én is szóljak ha megyek valahova bulizni, célozgatott hogy jó lenne már neki barátnő...Itt ezeket azért írtam le, mert ezeket célozgatásoknak, jeleknek vettem, valamennyire csak érdeklem. Főleg ha buliba egy csaj elküld egy pasit, az nem ragad le nála, megy tovább, tele van a világ nőkkel. 19/L

2012. aug. 18. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez milyen buli volt? Amúgy meg én is úgy vagyok ha elküld egy csaj,nem jövök be neki,akkor megyek tovább,hisz ahogy Te is mondod tele van nem a világ szép nőkkel:)
2012. aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Disco
2012. aug. 18. 17:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Értem.Sztem menj el vele 20 -án bulizni, rád van állva,különben nem próbálkozott volna nálad és nem hívott volna bulizni sem.Amúgy akkor mit csinálsz ha ma Siófokon összejön egy lánnyal?Bedőlsz a kardodba?
2012. aug. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem az kell, hogy rám legyen valaki állva, hanem , hogy akarjon engem, úgy ahogy vagyok. Nem csak egy éjszakás kaland akarok lenni, sem 3 hónapos. Vágyom valakire. Nem a barátom, szóval semmi beleszólásom nem lehet mit csinál más lányokkal, ha neki ez esik jól hát tegye, de én meg nem szeretnék egy lenni a sok közül a 132. akit pont kifog. Ha valóban megakar ismerni, és tartja az én tempómat,és érdeklem, annak csak örülni tudok, de nem dőlök össze ha ezt meg azt fogja csinálni Siófokon, hisz nem a barátom, beleszólásom nincs persze nem esne jól, hogy pár órája még velem táncol és megakar csókolni, másnap ugyan ez más lánnyal, mert akkor az ilyen nem is akar kapcsolatot, csak lyukra játszik vagy pár órára legyen kivel ellenie.
2012. aug. 18. 17:49
 5/10 anonim ***** válasza:

"Nekem nem az kell, hogy rám legyen valaki állva, hanem , hogy akarjon engem, úgy ahogy vagyok. Nem csak egy éjszakás kaland akarok lenni, sem 3 hónapos. Vágyom valakire. Nem a barátom, szóval semmi beleszólásom nem lehet mit csinál más lányokkal, ha neki ez esik jól hát tegye, de én meg nem szeretnék egy lenni a sok közül a 132. akit pont kifog. Ha valóban megakar ismerni, és tartja az én tempómat,és érdeklem, annak csak örülni tudok, de nem dőlök össze ha ezt meg azt fogja csinálni Siófokon, hisz nem a barátom, beleszólásom nincs persze nem esne jól, hogy pár órája még velem táncol és megakar csókolni, másnap ugyan ez más lánnyal, mert akkor az ilyen nem is akar kapcsolatot, csak lyukra játszik vagy pár órára legyen kivel ellenie."


Nagyon éretten és okosan gondolkodsz fiatal lány létedre.Kívánom,hogy sikered legyen a fiúnál,és ne csak egy legyél neki a sok közül,hanem csak TE legyél a legfontosabb neki!Ritka manapság az ilyen lány..

2012. aug. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocs,elfelejtettem kitörölni a komidat,csak így könnyebb volt válaszolni:D
2012. aug. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :- )
2012. aug. 18. 18:03
 8/10 anonim ***** válasza:
;)
2012. aug. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Menj el vele 20.-án valahova. Kedvesnek és megértőnek tűnik, úgy hogy adj neki esélyt! Nem történhet túl sok minden Siófokon, főleg, ha ennyire rendes veled, hogy már a buli előtt így foglalkozik veled és hogy a buli utánra is szervezget veled közös programot.:) Ja és azzal a haveroddal teljesen egyetértek. Már az elején ki lehet venni, milyen figyelmes az a fiú, szóval ez így teljesen érthető. Ha pedig célozgat, hogy kéne egy barátnő, akkor az jó jel:) Úgy hogy menj el vele bulizni, és adj neki esélyt!;)
2012. aug. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a 20-ai program nem olyan biztos még, mert nem ismerem annyira a srácot, most ha meg felmegyek vele Pestre bulizni, és tételezzük fel, valamiért elhagyjuk egymást, meg eltűnik nem lenne egy kellemes élmény, de majd még kiderül. Pestre nem szívesen megyek fel csak fiúkkal, barátnő nélkül,mert az összes barátnőm már tudja hol tüzijátékozik.
2012. aug. 18. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!