Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » VAn más is, aki így megszívta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VAn más is, aki így megszívta fiúk?

Figyelt kérdés
Nekem vékonya alkatom van, sajnos ilyen skinny fiú vagy mi vagyok. Edzem itthon egy edzésterv szerint, de ugye nehezen hízó típus vagyok és talán egyéb tényezők is nehezítik a gyarapodásomat. Míg mások azért szenvednek, hogy fogyjanak én azért, hogy hízzak. Sajnos csak 52kg vagyok és 165cm. Annyira rossz érzése ebben a testben élni, mert tudom,hogy emiatt nem vagyok vonzó sok lány szemében. Az arcommal sem vagyok megelégedve, de azon úgysem tudnék változtatni. Ha lányként lenne ilyen arányom, akkor már minden fiúnak én kellenék, de fiúkétn egy lánynak sem kellek, ami érthető is. Nem nyavalygok, ezt dobta a gép, de érdekelne van még ilyen alkatú srác, aki így járt, szívesen leveleznék, haverkodnék, legalább ők megértik milyen nehéz így barátnőt szerezni.

2012. szept. 1. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És Debrecen, csapó 2000.
2012. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy ?
2012. szept. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22, kitaláltam?!
2012. szept. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem 18-20 közöt
2012. szept. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én pl. 197/80 vagyok, én is eléggé vékony, és én is hízni szeretnék. Amúgy, ha normálisan kajálok egy ideig, akkor sikerül is mindig felszedni pár kilót.
2012. szept. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem meg nagy a fejem.:D
2012. szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
és azon sehogy se tudok változtatni.
2012. szept. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

hagyjátok már :)

elhiszed nekem kérdező, h ilyen adottságokkal srácok normál önbizalommal kikezdenek velem, és engem mondjuk csak az zavar, ha ennyi idős pl. mint te

de ugye az a különbség, h nekik van önbizalmuk

örök optimista vagy, na, hiába is győzködnélek az ellenkezőjéről, igaz? :)

2012. szept. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van valami hibája ha nem lenne akkor már baj nem a földről származol
2012. szept. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Furcsa, mióta ide járok, azóta gondolkoztam el életemben először, hogy milyen magas/hány kg vagyok és hogy mekkora a farkam... 20 éves koromig voltam 173/55, tehát simán a te alkatod és soha nem volt gondom barátnőkkel. Komoly kapcsolataim voltak, számomra gyönyörű lányokkal. Pedig én sem vagyok szerintem a top kategória, gyúrni sem gyúrtam soha.

Mostmár azért vagyok vagy 65-70 kg, megemberesedtem.


Ahelyett, hogy a számokon rágódsz, lazulj el, járj le inni a barátaiddal, szórakozz. Légy kedves, magabiztos és normális.

2012. szept. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!