Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alacsony tesztoszteronszintű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony tesztoszteronszintű fiúk általánban hogy néznek ki, milyenek? Van itt olyan fiú, akinek alacsony a tesztoszteronszintje és mégis van barátnője, tud csajozni ennek ellenére is?

Figyelt kérdés

#fiú #alacsony #tesztoszterinszint
2012. aug. 31. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:

a bal szemem sárga a jobb piros

a hajam zöld egy fülem van a bal karom hiányos

nincs bal lábam és púpos vagyok

amúgy szerintem qrva jól nézek ki

2012. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat várnék!
2012. aug. 31. 22:02
 3/8 anonim ***** válasza:
ez komoly volt kell kép?
2012. aug. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

ez én vok,ne nevess ki

2012. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy alacsony?
2012. aug. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy sovány alkat vagyokés izomzatom se valami sok, vállam széles, de amúgy nem sok iozm van rajtam, inkább csont és bőr vagyok. Szakállam is furán nő, nem mindenhol. BAjszom és körszakállban, illetve állam alatt erősebb, de van, ahol nem is nő, például arcom egy részén elég gyér. Akkor tudtam meg, mikor szakállat akartam növeszteni és gyanús volt, hogy nem nő olyan erősen és sűrűn, mint másnak és nem is mindenhol. Például áll és bjausz közötti rész sem nő ki szinte. Kezdem úgy érezni, hogy valami baj van velem. Az is poén, hogy mindeki kis tini fiúnak néz felnőtt létemre, csak az a szakáll idősít, ami nem normálisan nő ki.
2012. aug. 31. 22:31
 7/8 anonim ***** válasza:
zsasztinbiber, mittomén...
2012. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne foglalkozz ilyen marhaságokkal.
2012. aug. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!