Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van olyan fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan fiú, aki kínjában megelégedett egy számára nem vonzó csúnya lánnyal is csak, hogy végre legyen párja?

Figyelt kérdés
Én most kezdek ott tartani, hogy feljött ez a kérdés és lehet, hogy meglépem akármennyire is nehéz még egy csúnya lányt is megszereznem a külsőm miatt. Ugye vékony fiú senkinek sem kell, nem vonzó, nem férfias. Nekem ezt dobta a gép és még magas sem lettem, se ritka jóképű. Sokan mondják, hogy elégedjek meg például egy csúnya, kövér lánnyal és örüljek, ha lesz valakim. Van itt olyan, aki meglépte és nem bánta meg végül?

2012. szept. 1. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk mar csak abbol a szempontbol megeri meglepni ezt, mert ha mar amugy ugyis egyedul lennel, legalabb igy no az onbizalmad, meg szerzel nemi tapasztalatot, de persze azert a lanynak ne valljal szerelmet, ha nem is szereted, s nemikepp tudasd vele, hogy ez most nem egy ultra komoly kapcsolat.
2012. szept. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"kínjában". Na azért ez durva kifejezés volt.

Bunkó vagy, azért nincs barátnőd!

2012. szept. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ó, bár bunkó lennék, akkor minden lánynak kellenék. ^^
2012. szept. 1. 23:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez tévedés a lányoknak nem a bunkó formák jönnek be, hanem a tahók. A tahó az aki direkt bunkó. Ahhoz meg önbizalom kell vagy kellő leszarás. Igyál és menni fog :)
2012. szept. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem van ilyen..Márcsak ha magamból indulok ki(bár én nő vagyok és sokszor megelégedtem már olyannal,akiről tudtam/éreztem, hogy nem nekem való,illetve kevés hozzám.Vagyis, hogy jobbat érdemlek....:D azóta inkább egyedül vagyok, minthogy újra lejebb adjak az elvárásaimból!)
2012. szept. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Akkor sok sikert és jó szenvedést!


Komolyan mondom, hogy az agyam eldobom az ilyen kérdések elolvasásakor! Ilyenkor gondolkodik az aki ilyet leír? Vissza olvastad amit írtál? Még te is gáznak tartod, ha ilyen kapcsolatba bonyolódsz! S nem beszélve arról, hogy annak a csúnya lánynak is vannak érzései! Ha te sem vagy egy szépség, akkor ennyi erővel a szegény csúnya lány is kínlódhat melletted, hogy legyen neki valakije! Jó érzés lenne neked az?

Ez ugyan úgy kihasználásnak minősül, akármilyen moslékul is néz ki a másik fél!

Tudod mi a te bajod? A hülyeséged és hogy mások hülyeségeire hallgatsz!

2012. szept. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!