Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan koptassam le finoman?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassam le finoman?

Figyelt kérdés
Enyhén ittas állapotban befűztem az egyik haverom hugát, és randizni akar velem. Hogyan mondjam meg neki, hogy nem tetszik, hogy egyik oldalon se legyen sértődés?
2012. szept. 1. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy részeg voltál és hülyeségeket beszéltél, de nem akarsz tőle semmit.
2012. szept. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy nem akarsz kikezdeni a haverod húgával
2012. szept. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd hogy tényleg szép lány vagy,de a haverom húga,részeg voltam hülyeségeket beszéltem,bocsi de más jön be,remélem nem haragszol emiatt:/:D szerintem ilyesmi megteszi:D
2012. szept. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy mivel jóban vagy a tesójával nem tartod ezt jó ötletnek. Így talán jó pontot szerzel a havernál is mert úgy gondolja majd hogy fontosabb neked az, és ha van sütnivalója a húga se sértődik meg. De ez csak egy vélemény.
2012. szept. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia! tudod van az a mondás, hogy házi nyúlra nem lövünk.... na szal enyhén részeg voltam és nem akarom ezt a mondást megszegni :D........vhogy igy
2012. szept. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!