Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonéves fiúk, akiknek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk, akiknek még sosem volt párja! Ti is elgondolkoztatok már azon, hogy milyen gyorsan elszáll a fiatalságunk és még egy lány sem szeretett őszintén?

Figyelt kérdés
Olyan rossz, hogy az ember öregszik és míg másoknak simán van párjuk, mert jóképűek, magasak, izmosak vagy pénzesek, addig egy egyszerű srácnak szinte esélye sincs, ha nem bunkó jellemre, csak telnek az évek magányosan, senki sem szeret, senkinek sem kellesz és szenvedsz, de sosem mondod ki, belül felőrül a kín, a fájdalom, de senkit sem érdekel, mindenki boldog, mindenkinek van párja. Az én környezetemben legalább is ez van. Nem is ért meg senki sem. Ők boldogok én szenvedek. Húgoméknak könnyű dolga volt, jó formán elég volt lánynak születniük és máris jöttek a fiúk, aztán ők csak válogattak és kész. Így könnyű nekik. Bár ne fiúnak születtem volna, akkor nekem is ilyen boldog életem lehetne! De sajnos fiú lettem és a kutyának sem kellek, hiába is próbálkozom lányoknál. :(

2012. szept. 2. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom öcsém, régen én is hasonlóan nyafogós voltam, de ez még nekem is túl sok... Kérem a Xanaxot!
2012. szept. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lemaradt: 21/F, és pártalan... vagy inkább páratlan?! És nem érdekel, mert így is jól érzem magam.
2012. szept. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne nyafogj Mert igy fog elszálni a fiatalságod ugy hogy észre sem veszed. Honnan veszed h mások boldogak??? Nekem rengeteg barátom van és senkinek nincs öszintén boldog kapcsolata. Hatalamas problémákkal küszködnek. Járj el szorakozni és örülj h egyedül vagy mert ha megházasodol akkor már baszhatod
2012. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
B*szod! Azért száll el a fiatalságod, mert az önsajnálattal vagy elfoglalva. Én sem vagyok az a tipikus jópasi, nagydarab is vagyok (jó, azért nem szétfolyt, tokás, stb, de van rajtam fölösleg), mégis akadtak eddig bőven jó csajok. Az önbizalmadon és a fellépéseden is sok múlik, alapjában véve nem vagyok nagydumás sem, de nem f*som össze magam, ha oda kell menni egy lányhoz, ilyen egyszerű. Próbálkozz többet, majd összejön. 22F
2012. szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!