Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért idegesít, hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idegesít, hogy ennyire felszínesek, válogatósak a lányok? Miért kapok tőlük idegbajt folyton?

Figyelt kérdés
Így is rondának tartom magamat, erre folyton azt tapasztalom, hoyg csak a jóképű, izmos gyerekeknek van szép barátnője vagy a pénzes rondáknak. A lányoknak tényleg a vagoyn és a külső számít csak. Ma már én is tudom. Szóval dolgoznom kell keményen, ha barátnőt szeretnék különben a kutyáank sem fogok kelleni.

2012. szept. 2. 15:43
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
74%
És mi a kérdés? Nem vagyunk kíváncsiak a nyomorodra, hiszed vagy nem. Mondjuk röhögni mindig tudok az ilyen szerencsétleneken. Baromság amit írsz, úgy ahogy van. De hitesd el magaddal. Akár mennyi pénzed lesz, és akárhogy fogsz kinézni, neked nem lesz nőd.
2012. szept. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
75%

Kedves kérdező, engem meg az ilyen kérdések idegesítenek, ami ennyire általánosít.

Szerintem nem a külsőd vagy vagyoni helyzeted miatt nincs barátnőd, hanem az ilyen gondolkodás és hozzáállás miatt.

Először ezen kellene változtatni.


23/N

2012. szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
79%

Hány de hány kérdést olvasok itt naponta,hogy ronda vagyok meg nem kellek a lányoknak,miért csak a külső fontos a lányoknak?stb...

Ti mind egy kishitű,nulla önbizalommal,egyéniség nélküli srácok lehettek,akik egyszerűen ebből kifolyólag nem mernek odamenni a lányokhoz,ez az igazság!A csajok meg ezt rögtön leveszik és persze,hogy nem kellesz neki...

Pedig ez rohadtul nem így van,hogy csak az számít mennyire vagy jóképű és izmos..,talán egy hajszálnyival megkönnyíti az esélyed,de az nem minden.A lányt meg is kell tartani,az a nagy művészet.Ha nincs egyéniséged,buta vagy mint a föld nincs humorod,nézhetsz ki akárhogy egy lánynak nem fogsz kelleni.

2012. szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

"Így is rondának tartom magamat,"


Míg nem tudod elfogadni magad,addig ne is várd,hogy egy lány is elfogadjon téged.Mert ezt sugallod a külvilág fele....

Míg nem változtatsz a hozzáállásodon addig nem is lesz nőd!

2012. szept. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
67%

bocsika neked nem a külső számít??

khm.. "hogy csak a jóképű, izmos gyerekeknek van szép barátnője"..

nekem ebből az jön le hogy te olyan csajt akarsz aki magas, sovány, gyönyörű hosszú haja van, babaarca, lehetőleg 90-60-90es teste...

2012. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
38%
Kedves eddigi válaszolók! Nem gondoljátok, h ha ilyen sokan látjuk úgy, h csak a külső meg a pénz számít a lányoknak, akkor talán tényleg lehet benne vmi igazság? Ti is rájönnétek h így van, ha csúnya fiúként próbálnátok csajozni.
2012. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
82%

Kedves csúnya fiúk!


Nem nyöszörögni kell, hanem tenni azért hogy ne legyetek csúnya fiúk, és nem olyan csajokért csorgatni a nyálatokat akik tényleg minimum címlapra kívánkozni.

Egyik nőnek sem kell egy önsajnálatban vergődő pasi. Az nem férfi, az kisfiú.

2012. szept. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
84%

"Nem gondoljátok, h ha ilyen sokan látjuk úgy, h csak a külső meg a pénz számít a lányoknak, akkor talán tényleg lehet benne vmi igazság?"


NEM!! Azoknak a lányoknak akiknek a külső az elsődleges szempont és hogy mennyi pénzed van azok elnézést,de kib.szott k.rvák és r.bancok!Nah,ilyen nem is kéne még ha milliomos lennék akkor se!!Jó pár lánnyal beszélgettem már igen szépekkel és a többsége nem szereti az olyan fiúkat akik hivalkodnak a pénzükkel meg hogy milyen autójuk van,sőt van olyan lány aki kifejezetten a vékony fiúkat szeretik.Egyéniség,humorérzék,önbizalom magabiztosság,jó duma ezen tulajdonságok birtokában sok csajt be lehet hálózni még akkor is ha nem vagy egy tipikus szépfiú!

2012. szept. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
70%
Erre azt tudom mondani,hogy találj ki valamit amitől dől a lé,vagy lottóz.Próba cseresznye :D
2012. szept. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
53%
Nemcsak a ribancokra igaz ez, a rendes lányoknak is ugyanúgy csak a külsőségek számítanak. Az meg, h humorral és önbizalommal egy csúnya srác is becsajozhat, a hét vicce.
2012. szept. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!