Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most, h jön a suli, szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most, h jön a suli, szerintetek végre megélhetem életem első csókját? Lányok, ti is várjátok már az elsőt! 15L

Figyelt kérdés

2012. szept. 2. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt hittem. Aztán végigsz*ptam a 4 évet. ;D
2012. szept. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
most megyek 10.be és még nem csókolóztam...de valahogy annyira nem tartom cikinek furán érzem magam ha belegondolok, hogy smároláshoz kerülök valakivel aki már tapasztalt én meg ott bénázok de majd belejövök:P
2012. szept. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
talán.min nem tudhatjuk
2012. szept. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy én már csókolóztam, de szerintem több esély van rá.

15/L

2012. szept. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Te sose fogsz csókolozni! Örök magányra vagy ítélve! Muhahaha
2012. szept. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Maximum egy új társaság segítségével belefuthatsz a szerelembe. De én is túléltem, hogy 16 éves koromig nem volt párom és nem is csókolóztam. Amúgy meg egy fiúnak szerintem még kihívást is jelent, meg sok büszkeséget ad, hogy ő taníthat téged csókolózni, stb... 18L
2012. szept. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Házi nyúlra ne lőj.:) Tapasztalat hidd el! Én is sokat sz.ptam miatta, pedig tényleg finoman vissza utasítottam, szóval...:D
2012. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a suliból akarsz egy csajt fogni? nagy hiba.

oké mondom én aki 2 éve jár a b.nőjével és egy suliba járunk, de én nem ott szedtem fel, hanem utánam jött oda, és ha neadjisten szakítanánk elég gáz lenne. (csak segítségből írtam)

2012. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8# Hát tényleg hiba lenne lányt fogni, egy hetero lánytól.xD
2012. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
basszus igen csak este volt nekem xDDD
2012. szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!