Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Furán hangozhat, de úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furán hangozhat, de úgy érzem ez lehet az oka, hogy nem volt még barátnőm. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Béke és szeretet párti vagyok. Utálom a konfliktusokat és kerülöm is őket, ha tehetem. Kicsit félénk is vagyok meg önbizalomhiányos, visszahúzódó, gátlásos, csendes, de haverok előtt persze nem szoktam ilyen lenni. Viszont lányokkal sem tudok ismerkedni, se haverkodni, mert aki tetszik azt kerültam mindig is a leginkább. Ráadásul már egy ideje olyan suliba járok, ahol nincsenek is lányok. Szóval nincs lehetőségem lányokkal ismerkedni csak a neten, de itt sem aratok sikereket valamiért. Tény, hogy nem vagyok jó pasi, de nem egy lánynak bejöttem már képeim alapján. Én úgy látom a balhés, rossz fiúknak mindig van nője, kár, hogy én nem tudok olyan lenni. Túlságosan jó fiú vagyok ilyen téren. Szomorú, hogy olyan fiúknak mint amilyen én vagyok lehetetlen barátnőt szereznie. Tényleg nem kellenék senkinek sem a jellemem miatt? Rossz, hogy túlságosan vágyom a szeretetre, szerelemre, hogy egy lányt megölelhessek legalább, már ezért is bármit megadnék szinte, akármilyen szánalmasan is hangzik. Nem is értem, hogy lettem így elcseszve.

2012. szept. 2. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
megint te vagy?
2012. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Sok lánynak ilyen fiú kell, mint amilyen te vagy. Nem higyj a sztereotípiáknak! Légy eredeti! Tudod, hogy mindenki másra vágyik. Ne általánosíts! Bocs, lehet sok a felszólítás, de azért írtam így, hogy elgondolkozz ezen.
2012. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Sacii. válasza:
Nem gond ha te egy kicsit félénkebb típus vagy,mert így is lehet magadnak párt találni.Én tipikus örökmozgó vagyok,de a párom egy visszahúzódó teremtés és mègis egymásra találtunk^^ az internezes párkeresést csak próbálkozással lehet eredményesen zárni.Ha megtetszik egy lány és netán ő is èrdeklődik irántad,akkor beszéljetek meg egy találkozót és ott minden eldől.Biztosan te is megtalálod hamarosan a párod,csak próbálj meg egy picivel nyíltabb lenni^^ ;)
2012. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Félénkebb a kutyának se kell, ne kamuzzatok már neki zöldségeket...
2012. szept. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ejj,de jó lenne ha több ilyen fiú lenne:) Én am hasonló tulajdonságú vagyok, és én is csak azok előtt a személyek előtt vagyok "hangosabb" akikben teljes mértékben bízok:)

Nem vagy szánalmas,örülj neki hogy te nem vagy egy vasalthajú k*csög, aki minden csajjal lefekszik.Én örülnék egy ilyen srácnak hidd el:)És szerintem több lány is!:D

Am én sem értem,hogy lettem úgy elcseszve, hogy rohadtul nem érdekel a divat,meg a fülbevalók meg a stb..jobban örülök egy bobozásnak vagy egy hülyülésnek valami tóban xD

14L

2012. szept. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Eddig befogtam a pofám nem szóltam semmit,és kib aszottul nem izgattam senkit.

Most már csak azt mondom amit akarok,és most bírnak,tudod ez az ok .

Nem kell a tré és a szar szövege másnak ,nem én leszek az akit elásnak.

Sikert titka az egyedi jellem,az életet igy kell megfejjem.

2012. szept. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tévhit, hogy a lányoknak a rosszfiúk jönnek be. A lányoknak a férfias fiúk jönnek be, a rosszfiúk meg általában férfiasok. Legyél férfias. nem vagy elcseszve amúgy, hülye... Csak önbizalmad nincs.
2012. szept. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is ugyan ilyen voltam...aztán elmentem edzeni stb megjött az első kapcsolatom ami egy nagyon nagy csalódással ért véget..azóta egy bunkó vagyok a nőkkel..külsőleg belsőleg megváltoztam de most meg csak a rib**ancok jönnének:D de tök mindegy arra jók amire kell.

És amúgy , ha könnyű úton akarsz barátnőt szerezni akkor "rossz fiúnak" kell lenned. Mert a jókban tényleg nem érzik azt, hogy van benne valami férfias....

2012. szept. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Egyáltalán nem vagy elcseszve!!! :) Rengeteg lány pontosan ilyet fiút szeretne maga mellett tudni mint te. Van akinek a rossz fiúk jönnek be, míg mások inkább a csendesebb, de ettől függetlenül nagyon szerető barátra vágynak. :) És az, hogy vágysz a szeretetre/szerelemre, ez nagyon jó dolog. :) Szóval semmi okod sincs aggódni! ;)

19/L

2012. szept. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De, van miért aggódnia. Legyen rossz vagy mehet a prostikhoz.
2012. szept. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!