Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Annyira kiábrándultam volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira kiábrándultam volna a lányokból, hogy már nincs is erőm ismerkedni, ilyen létezhet?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már kedvem sincs még egy lányra ráírni neten vagy személyesen leszólítani a buszmegállóban, mert úgyis csak egy felszínes, válogatós lány lesz ez is, már megint. Valahogy már nem is hiszem, hogy van olyan lány, aki ne a tökéletes külsejű fiúkra bukna. Csak csalódtam eddig is. :/

2012. szept. 3. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
rossz helyen keresgélsz, igaz ne msok van, de azo kannál értékesebbek. Akik meg csak arra buknak, azokat buktasd rá a brére :)
2012. szept. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, létezhet. Általában pár hónapig tart ez a sértődött, "nekem nem kell egy lány sem, mert mind képmutató/anyagias/nagyképű" állapot, aztán újra beindulnak a hormonok és megint bele fogsz vágni az ismerkedésbe.

De az, hogy vannak ilyen időszakok, teljesen természetes. Majd kinövöd, 5-10 év múlva (ha épp nem lesz párod) csak legyinteni fogsz, ha olyan nőkbe botlasz, akik miatt most kiábrándultál a szebbik nemből. Addigra már lesz olyan rutinod, hogy fel sem veszed a hülyeségeiket.

2012. szept. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Második válaszoló, a mai nők többségét elnézve kétlem, hogy szebbik nem lenne. Persze tisztelet a kivételnek:)
2012. szept. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fogadd el, hogy a nők is minél jobb partnerre vágynak, ösztönök, biológiai programok alapján működnek ők, és mi férfiak is.


Engem például egyre inkább jó pasinak tartanak, de nekem sincs túl nagy kedvem ismerkedni, sz#rok bele az egészbe, majd egy következő életben, ahol jobb körülmények közé, jobb adottságokkal születek.

2012. szept. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen van ez igy, de majd idovel elmulik + a nok is ahogy meg erettebbek lesznek rajonnek, hogy a valosag kicsit masabb mint az irrealis almaik.
2012. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lúzer
2012. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!