Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék elmenni egy melegbár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék elmenni egy melegbárba, melegekkel ismerkedni. Az az érdekes, hogy nem vagyok meleg! Így is elfogadnának?

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni egy igényes melegbárba,ahová csak férfiak járnak.Viszont attól félek,hogy nem fognak befogadni mert heteró vagyok.Nincsenek barátaim,se barátnőim,csajom sem volt soha.Nem akarok meleggé válni,de valamiért vonzanak a homo emberek.Talán azért,mert megértőeknek tűnnek.Szóval,szerintetek nem fognak elkezdeni "udvarolni" nekem?
2012. szept. 2. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Mint pl. az a magyar homo pasi, aki Londonban 2 embert is kinyírt, a fiú holttestével meg még fürdött is?


Hagyjuk már ezt, hogy a melegek megértőek meg kedvesek... ez is általánosítás, csak ez ellen nem divat tiltakozni.


A melegek meg a heterók közt is vannak "szelíd" és brutális személyiségjegyekkel rendelkezők.

2012. szept. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mókusgyilkos ***** válasza:
75%
hát ha jó pasi v gondolom oda mennek mert hát honnan tudják h nem v meleg de ha közlöd h hetero v gondolom rápihennek a dologra.
2012. szept. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Persze, de azért nehéz lesz, mert oda is főleg a retard jár. De lehet, szerencséd lesz és találsz valaki normálisat, aki nem mászikr rád és el lehet vele dumálgatni.
2012. szept. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem mennyi el nyugodtan, ha valaki rád nyomul mond meg, hogy hetero vagy, és csak barátkozni akasz :)
2012. szept. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"aki korpa közé keveredik megeszik a disznók"


Nem igazán értelek.

Ha csak ismerkedni,beszélgetni szeretnél a meleg férfiakkal,akkor én nem tartom annyira jó ötletnek a személyes találkozást.Ilyen helyekre,szerintem csak azok járnak el egyedül,akik párkapcsolatot,vagy szexet keresnek.Az meg hogy "bocsi,heteró vagyok,barátkozni szeretnék",elég lekoptatós szövegnek hangzik.

Vagy azt hiszik h van pasid,vagy azt h nem jönnek be neked.Szerintem ha tényleg csak beszélgetésre,eszmecserére vágysz,akkor inkább a netes ismerkedést javaslom,ott meg ha kiderül h mit is vártok el egymástól,akkor akár később találkozhattok élőben.De ha egyből fogod magad,és meleg bárba mész,szerintem mindenki azt fogja hinni hogy kolbit szeretnél.

2012. szept. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Minden elismerésem, bátor vagy, hogy heteroként elmennél egy meleg bárba.. én ezt meleg létemre nem merem bevállalni (bár nem is vonz annyira a dolog, szerencsére nem szorulok rá). :)

Amúgy én is leginkább az ottani társaság miatt nem ajánlanám (oda az emberek pasizni vagy szexelni járnak, és feltételezem ezek közül egyik sem vonz túlságosan) az ottani ismerkedést, netes ismerkedéssel jobban jársz. ;)


22F meleg

2012. szept. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
51%
Te magad is meleg vagy,csak még magadnak sem mered elhinni! Ha hetero lennél,akkor eszedbe se jutna ilyesmi és normális helyekre járnál, ahol a csajokban gyönyörködhetsz! Egy férfi ettől hetero! Egy meleg meg úgy gondolkodik, ahogy te.
2012. szept. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsónak nincs igaza. Akármilyen érdekes is, de sok heteró jár a meleg helyekre. Meg sem fordul az eszükben az, hogy ők azonos neműekkel bepróbálkozzanak. Egyszerűen nem viszolyognak annyira a dologtól, elviselik, és egzotikusnak tartják a helyet. Némelyik heteró kultúráltabbnak tartja a melegbárokat az általános szórakozóhelyekhez képest.


Válasz a kérdésre: nem voltam ilyen helyen, de szerintem nincs sok esély sima barátkozásra. Kivétel, ha heterókat fogsz ki. A többség meleg és pasizni jár. (Vagy leszbikusok vannak.)

2012. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
én a meleg pasikról azt a tapasztaltam, hogy úgy általában nagyon zárkózottak, a leszboszik meg amazonként betámadják a hímneműeket, de minimum valamilyen enyhe formában kifejezik azt, hogy a hímek dögöljenek meg. Eddig összesen egy transzneművel beszéltem, az elég jó fej volt, és elég mély személyiség, viszont amennyit láttam a transzneműekből az alapján nekem úgy tűnik, mintha egyik nemben sem lennének igazán felszabadultak.
2013. jan. 26. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!