Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért hazudtok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért hazudtok egy fiúnak a külsejével, esélyeivel kapcsolatban a lányoknál?

Figyelt kérdés
Például itt is sok lány szerint helyes vagyok, meg nem is értik miért nem volt még barátnőm, semmi baj nincs a külsőmmel bla bla bla, mégis személyesen minden lány elutasít egynél sem érzem, hogy vágyna rám. Az élet azt igazolja folyton, hogy ronda vagyok. :(

2012. szept. 3. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha akarsz egy oszinte velemenyt akkor nekem kuldd azt a kepet, nem szoktam kontorfalazni.
2012. szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

lehet, hogy nem ronda vagy, hanem büdi

csak te nem érzed

2012. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál még arra, hogy a belsőddel van a baj?
2012. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Az is lehet hogy az a sok lány aki itt van 70kiló feletti, pulykatojás fejű , rakatlan szűzkislány aki annak is örülne hha egyáltalán kapna egy puszit egy fiútól. Mellesleg mérlegeld a külsőd, és az alapján válassz hasonlóan 'ronda' lányt . A legjobb nőket úgyis csak pénzel, vagy überbrutál tökéletességgel fogod megkapni, és még akkor is félrekamatyolnak
2012. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Istenem....:D Rossz irányban gondolkodsz. Az egy dolog hogy néz ki valaki, de ami ennél még fontosabb hogy hogy érzi magát. Ugyanis ha egy önbizalomhiányos félelemgóc akkor azt a másik ember is megérzi (nem megyek bele, hogy miért ott az internet) és ez taszító. Amire azt mondják, hogy vonzó az valójában egy bizonyos szintű önbizalom és jó érzés (tehát jól érzi magát a bőrében függetlenül a másik személytől, nem semlegesen, hanem JÓL) a másikban, ami szintén érződik. Ennyire egyszerű, és ha ehhez még párosul egy szép külső, akkor minden oké:) 24F
2012. szept. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, szóval nem hazudnak a lányok szerintem. Bár én fénykép alapján is megmondom, hogy milyen a kisugárzás, de élőben könnyebb. Akkor hazudnak ha látszik, hogy nyomi vagy és azt mondják nem. 24F
2012. szept. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kepet!:)
2012. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt a rinyálást naponta 3-szor 4-szer lehet látni.Sír a szájuk,hogy xy szerint helyesek és mégse kellenek senkinek.

Ez van.Besz*ptad.Én se kellek senkinek,soha nem is kellettem,mégse járok ide rinyálni,hogy jaj de szegény vagyok,mert sz*rnak rám.

2012. szept. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel minden napra jut nem is egy ilyen kérdés és a szép szóból nem értetek, ezért hogy megértsétek. Lehet, hogy nem a külsőddel van baj, de itt nyavalyogsz, mint egy kislány, ezért nem hiszem, hogy élőben olyan határozott ember lennél, értsétek már meg, hogy a nőknek nem a rossz fiúk kellenek, meg nem a tökéletes férfiak, hanem a határozott férfiak. Hiába nézel ki jól, ha tutyi mutyi vagy meg rinyálsz mindig, az egyáltalán nem férfias. Az nem vonzó, ha állandóan a kis lelkedet kell istápolgatni. Szedd össze magad jóember. Szálljanak már le a tökeid. Próbálj meg férfiként viselkedni.
2012. szept. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!