Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aranyos, pici fiúként, felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aranyos, pici fiúként, felnőtt létemre, miért nem találok már egy lányt sem a korosztályomban ( huszonév eleje), akinek az olyan fiúk jönnek be, akik középiskolás kisfiúnak néznek ki, amikor most olvastam, hogy egy 14 évesre ráizgult egy 19 éves nő?

Figyelt kérdés
Hol kéne keresnem végre olyan lányt, akinek olyan fiú kell, mint én? Elegem van már, hogy csak nagydarab, nagy testű, idősebbnek kinéző fiúk kellenek minden korombeli lánynak.
2012. szept. 4. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Debrecenben!
2012. szept. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezek az elfajzott animefan csajok szerintem buknak az ilyen srácokra. Volt 1-2 ilyen ismerősöm, lány, és olyan csávóik voltak, hogy... hát jézusom, de mondjuk náluk lehet esélyed.
2012. szept. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
"Aranyos,pici fiúként,felnőtt" jesszus n itt a baj-.-
2012. szept. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit te olvastál, az egy szélsőséges eset, egyébként egy lánynak se kellenek az aranyos, pici fiúk.
2012. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

jó a 14 éves is, mi bajod velük? :D az van ami van ne nyígj :3

f19

2012. szept. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell kapcsolatra éretlen, buta kis felszínes kislány. -.-
2012. szept. 4. 21:42
 7/9 anonim ***** válasza:

De pedig lehet egy pici fiúkához egy kicsi lány illene,, -_-


Remélem azért a felnőtt alatt nem 27-> -et értesz mert akkor ez így elég gáz megfogalmazás lenne. Egyébként is ez nem menő ha direktbe próbálsz erre rámenni hogy te milyen aranyos pici fiúcska vagy <3(: . Ha nagydarab nem vagy attól még amúgy lehetsz felnőttes, kezd például ott hogy nem pici fiúként beszélsz magadról. Vagy persze csinálhatod, te döntésed.

2012. szept. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha egyszr pici fiú vagyok, akkor mégsem nevezhetem nagy fiúnak magamat. 165cm és 52kg nem egy nagy fiúra utalna. :D
2012. szept. 7. 20:35
 9/9 anonim válasza:
Sztem Törpillának bejönnél.
2019. jan. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!