Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem, hogy végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, hogy végre korombeli érett, normális hűséges, megértő, szeretnivaló FELNŐTT lányok tapadjanak rám és ne csak buta, felszníes, ostoba tini lányok? 22F

Figyelt kérdés
Attól, hogy fiatalabbnak nézek ki a koromnál és alacsony is vagyok lehetne esélyem felnőtt nőknél is, nem?

2012. szept. 1. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Kenjél magadra Loctite vagy Palmatex ragasztót
2012. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi bajod a tinikkel? :O
2012. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
miért, milyen magas vagy?
2012. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aljas kis felszínes, anyagias banda az összes tini lány. Én meg normális lányt keresek. Nem vagyok még 170cm sem sajnos...
2012. szept. 1. 20:44
 5/8 anonim ***** válasza:

oh,de ha annak már a közelébe vagy akkor nem olyan rossz:)

egy csomó lány 165 alatt van:D meg aztán vannak olyan lányok a huszonévesek között is, akik a fiatalos arcú fiúkra buknak. ne add fel.

2012. szept. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja, persze vannak olyan lányok, érdekes én eggyel sem találkoztam még. Az a baj, hogy testre sem vagyok nagy darab sajnos, hiába edzem még mindig vékony vagyok.
2012. szept. 1. 21:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem ötletem sincs, hogy 22 évesen hol és hogyan tudnak rád ragadnia a tini lányok. Csak nem gimibe jársz még?

Válts közeget!:)

2012. szept. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rád ragadnak a tini lányok? Mi a titkod??

De nekem is az volt a gondom, hogy mikor ők voltak az én korosztályom (19-22 évesen!), akkor nem találtam olyan helyet, ahova ők járnak. Az egyetemistákhoz pedig túl fiatal voltam. (szellemileg) Szóval nekem úgy tűnik, hogy a felnőtt korosztályt könnyebb megtalálni mindenhol. De hogy mitől tapadhatnának rád, arra majd 40 évesen rájövök, remélem.

28F

2014. dec. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!