Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondja minden pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja minden pasi, hogy lejjebb adta az igényeit, és úgy se talál csajt?

Figyelt kérdés
Én soha sem adtam lejjebb az igényeimet,és mégis,ha akarom van csajom.Gondolom mással is így lehet/lehetne.
2012. szept. 4. 19:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy "alacsonyak", vagyis inkább semmilyenek az igányeid.
2012. szept. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
é*
2012. szept. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
76%
Azért, mert bunkók. Ilyet nem illik mondani, legalábbis tanult ember nem mond olyat egy másik emberre, hogy "lejjebb adom az igényeimet". Az ilyenek nem is embernek nézik a másikat, hanem csak tárgynak.
2012. szept. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Hunter92 ***** válasza:
Első, tehát szerintem csak az tud csajt találni magának, akinek semmilyenek az igényei?
2012. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Hunter92 ***** válasza:
*szerinted
2012. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
elsőnek,nekem viszonylag magas külsővel és belsővel is a minimum,ami érdekel.De igazából nem tudom számosítani, az összkép a lényeg,ha van,ami megfog benne,már kell is+ nem nézek ki túl jól,de van egyéniségem,humorom,és buta se vagyok.Amúgy meg tényleg szemét dolog,hogy azzal is járna valaki,aki nem tetszik neki,csak azért,hogy legyen valakije.
2012. szept. 4. 19:11
 7/28 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam ilyet soha.
2012. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

"Első, tehát szerintem csak az tud csajt találni magának, akinek semmilyenek az igényei?"


A mai átlagfelhozatal csak azoknak felel meg. Persze vannak még normális lányok, akik nem élnek önpusztító, "egyszer élünk" stílusú életet, de iszonyatosan kevés.

2012. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Mert hülyék, azt hiszik, hogy a csajokban van a hiba, nem bennük. Aztán jönnek ide újra sírni, hogy lejjebb adták az igényüket, és duci!!! lányokkal ismerkedtek, és ők is visszautasították őket. Mintha ha valaki nem csontsovány, már nem is lenne ember, meg mintha a duciknak kötelessége lenne minden pasit elfogadni -.-'
2012. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Hunter92 ***** válasza:
Ebben igazad van. De a kérdező azt mondta, hogy ő nem adja lejjebb az igényeit és mégis van nője, ha akarja. Te meg erre azt mondtad, hogy akkor biztos alacsony vagy semmilyen az igénye. Ezzel gyakorlatilag azt mondtad, hogy aki tud magának számára igényes nőt szerezni, annak biztos alacsonyak az igényei. Ez azért egy elég csúnya és teljesen alaptalan általánosítás. Lehet, hogy egyre ritkábbak az értékes nők, de azért akadnak még szép számmal.
2012. szept. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!